W piątkowym wydaniu "Wyborczej TV" opisujemy polską jesień serialową. Czyli, co nowego w TV? 13 seriali, które (nie)warto obejrzeć.

"Takiej złotej jesieni serialowej w Polsce nie było nigdy. Zaczynamy magazyn od najnowszej premiery, ale wracamy też do wszystkich ciekawych produkcji, które mogliśmy oglądać od sierpnia. Powstał przewodnik po polskich serialach 2018, który pokazuje, jak wielkie zmiany w nich zaszły". - tak we wstępie pisze red. Radosław Czyż.

"1983", "Rojst", "Pod powierzchnią", "Ślepnąc od świateł", "Ślad",  "Pułapka", a może inny serial polskiej produkcji zawładnął twoją wyobraźnią i czasem wolnym?

Zanim opadnie kurz po wielkiej bitwie serialowej, przedstawiamy raport z frontu. Podsumowanie dotychczasowych potyczek, zawiedzione nadzieje, zapowiedzi przyszłorocznych bitew. Trochę się czepiamy, ale taka nasza rola. A kto wygrał wojnę? Zachęcamy do obejrzenia i wyrobienia sobie własnego zdania.

O tym, jak wypadły najnowsze serialowe produkcje, co warto obejrzeć, do czego warto wrócić i na co warto czekać przeczytasz w piątkowym wydaniu "Wyborczej TV", razem z "Gazetą Wyborczą".

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem