W środę 17 października razem z "Wyborczą" dostępna będzie "Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne". Z tym wydaniem "Wyborczej" będzie można też kupić plakat "KonsTYtucJA".

Trzy lata rządów PiS podsumowują dziennikarki i dziennikarze "Gazety Wyborczej": Ludmiła Anannikova, Alicja Bobrowicz, Tomasz Chojnowski, Tomasz Ciechoński, Wojciech Czuchnowski, Estera Flieger, Witold Gadomski, Piotr Głuchowski, Ewa Ivanova, Anita Karwowska, Michał Kokot, Agata Kondzińska, Leszek Kostrzewski, Jarosław Kurski, Agnieszka Kublik, Magdalena Kursa, Witold Mrozek, Krystyna Naszkowska, Adriana Rozwadowska, Justyna Suchecka, Dominik Uhlig, Adam Wajrak, Natalia Waloch, Bartosz T. Wieliński, Łukasz Woźnicki, Rafał Wójcik, Paweł Wroński, Piotr Żytnicki oraz prof. Marcin Matczak, prof. Wiesław Łukaszewski i prof. Piotr Osęka.

W "Księdze..." znalazło się obszerne kalendarium rządów PiS, niemalże tydzień po tygodniu, a czasami nawet godzina po godzinie.

W "Księdze..." przeczytasz m.in. o:

  • Zamachu na prawa kobiet
  • Remanencie zmian w prawie i filozofii prawa; co przez trzy lata stało się w sądach, prokuraturze, policji, wojsku, służbach specjalnych
  • Ograniczaniu praw obywatelskich: gdzie władza skrzywdziła obywateli, a gdzie "oszczędnie gospodaruje prawdą"
  • Zapaści w polskiej szkole, zdrowiu - zwłaszcza w tych obszarach, które dotyczą medycznych praw kobiet
  • Jak gospodarka znosi rządy PiS i czy jesteśmy przygotowani na kryzys, który kiedyś nadejdzie?
  • Wyrzucaniu dziennikarzy z pracy i rewolucyjnym języku propagandy w mediach publicznych i w polityce
  • Jak język nienawiści i mowa pogardy polityków przenoszą się na nasze prywatne życie i czy Polacy skoczą sobie do gardeł?
  • O pewnym księdzu, który żyje całkiem nieźle pod rządami PiS
  • O innych beneficjentach "dobrej zmiany" oraz wielu innych sprawach, których nie można zapomnieć...

"Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne" oraz plakat KonsTYtucJA w środę 17 października z "Wyborczą".

Cena „Wyborczej” z „Czarną księgą...” i plakatem 9,99 zł. Cena „Wyborczej” z plakatem 3,99 zł.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Niestety mieszkam na wsi i Gazeta Wyborcza jest dla mnie niedostępna w naszych sklepach tylko prasa tzw. "dobrej zmiany" . Dlatego wykupiłam prenumeratę cyfrową ale co z plakatem? Chcę go mieć! Da się jakoś wydrukować?
@Tybinka
Też mam ten problem.
już oceniałe(a)ś
3
0
nie można tego nigdzie kupić, nawet w dużych miastach. A chciałem kupić 10 sztuk i rozdać tłukom głosującym na PIS. Bo nie ma co przekonywać przekonanych, czyli czytelników Wyborczej.
już oceniałe(a)ś
1
0
Absolutnie nigdzie w Warszawie nie można tego kupić! W empiku w galerii mokotów było w środę 5 sztuk! Rozeszły się na pniu.... Jestem zły, bo jak można tak roztrwonić zainteresowanie czytelników...
już oceniałe(a)ś
1
0