W lipcowych "Wysokich Obcasach Ekstra" przeczytasz również:

  • Psychologia „Co dobrego jest w zdradzie”. Jak to się stało, że tak się od siebie oddaliliśmy? Kiedy przestaliśmy ze sobą rozmawiać? Dlaczego przestaliśmy się dotykać? Odpowiada światowej sławy psychoterapeutka Esther Perel.

  • W cyklu „One rządzą światem” Beyoncé: Równouprawnienie to mit, z jakiś powodów wszyscy akceptują, że kobiety nie zarabiają tyle samo co mężczyźni. Nie rozumiem tego. Dlaczego musimy się godzić na tylne siedzenie? Wierzę, że kobiety powinny być niezależne finansowo od swoich mężczyzn.

  • Seks „Drugi pierwszy raz” – O męskim pierwszym razie mówi się niewiele, często bagatelizując lub wyśmiewając. Okazuje się jednak, że dla mężczyzn to bardzo ważny moment. Niektórzy z nich tworzą sobie „drugi pierwszy raz”, gdy ten pierwszy był zbyt traumatyczny – rozmowa z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim.

Najnowszy numer będzie można kupić z audiobookiem Pauliny Młynarskiej „Jesteś Wędrówką”. To opowieść o podróżowaniu. Ale nie takim, które zaczyna się na lotnisku. To podróż przez otwartość na świat, pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Bo podróżować można, nie wychodząc z domu. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jutro spakować walizki i polecieć do Azji. „Jesteś wędrówką” to motywująca książka o podróży w głąb siebie i przekraczaniu granic.


"Wysokie Obcasy Ekstra" w sprzedaży od  21 czerwca do 18 lipca w cenie 7,99 zł (cena mutacji z audiobookiem 9,99zł).