"Ania nie Anna", "Sherlock" czy "Opowieści podręcznej" - to przykłady popularnych seriali, które powstały na podstawie książek i wielu widzom właśnie o książkach przypomniały. O tych i innych serialowych propozycjach dostępnych w ofercie serwisów VOD i w telewizji będzie można przeczytać w specjalnym przedwakacyjnym wydaniu "Wyborcza TV", który ukaże się z "Gazetą Wyborczą" w piątek, 22 czerwca br.

"Wyborcza TV" zaproponuje czytelnikom trzeci już specjalny numer dedykowany serialom dostępnym na platformach VOD - HBO GO, SHOWMAX i NETFLIX. Po premierach i ciekawych serialach zepchniętych na bok przez serialowe hity, tym razem redakcja tygodnika opisze w nim seriale przygotowane na podstawie książek. Szczególnie ciekawe są te serialowe adaptacje literackie, które książkom pomogły, bo o nich przypomniały, odczytały je na nowo albo je rozbudowały, dopisując ciekawe wątki. "Wyborcza TV" przygotowała też listę premier opartych na książkach, na które widzowie niecierpliwie czekają - znalazły się na niej m.in. " Genialna przyjaciółka" czy " Wiedźmin".

"Wyborcza TV" to tygodnik "Gazety Wyborczej" ukazujący się co piątek, w którym obok programu telewizyjnego, omówień i recenzji filmów i seriali pokazywanych w telewizji, prezentowane są także najciekawsze seriale mające premiery w serwisach internetowych. Redakcja "Wyborczej TV" odpowiada w ten sposób na zmiany w sposobie oglądania seriali i filmów - coraz więcej osób chce oglądać je wtedy, kiedy ma na to czas, a to wyklucza tradycyjna ramówka telewizyjna. Produkcji serialowych są jednak setki, ważna więc jest selekcja treści i polecane wartościowe propozycje - i to właśnie można znaleźć na łamach "Wyborczej TV".

"Wyborcza TV" ze specjalnymi stronami o serialowych propozycjach dostępnych w ofercie serwisów VOD i w telewizji - w piątek 22 czerwca z "Gazetą Wyborczą".

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem