W piątek 2 marca w "Tylko zdrowiu", dodatku "Gazety Wyborczej" przeczytasz m.in:

 • Czerwone policzki. Co robić, by zimne dni nie zaszkodziły skórze?
  Na stoku narciarskim łatwo przemrozić policzki. Przez takie zdarzenia skóra może stać się na stałe nadwrażliwa i reagować rumieniem nawet na parującą herbatę - rozmowa z dr n.med. Andrzejem Szmurło.

 • Sztuczna inteligencja może pomóc sercu
  Wystarczy, że zajrzy głęboko w oczy, i już będzie wiedziała, co się dzieje w naszym sercu. Sztuczna inteligencja opracowana przez Google'a jest w stanie przewidzieć ewentualne problemy z układem krążenia.
 • Depresja nastolatków - Sygnały, że dziecko potrzebuje pomocy
  Szacuje się, że co piąty nastolatek ma objawy depresyjne. Co je może wywołać? Gdzie przebiega granica między młodzieńczym buntem a depresją i zagrożeniem życia? Jak pomóc swojemu dziecku?
 • Czy można mieć zęby mleczne do 30-stki?
  "Tak, a nawet jeszcze dłużej. Ja ze swoją górną mleczną trójką pożegnałam się dopiero po 35 urodzinach. Dla stomatologów to był książkowy przykład zatrzymania zęba stałego".
 • Jak pokochaliśmy cukier
  Ludwik XIV praktycznie nie rozstaje się ze słodyczami. Wzorem swojego króla praktycznie cały Paryż pławi się w słodkościach. A Europa patrzy na Francję. I stawia na stołach ciastka, kremy, leguminy - tekst Dariusza Kortko i Judyty Watoły.

Tygodnik "Tylko zdrowie" w każdy piątek razem z "Gazetą Wyborczą"