Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00

eTutor to największa w Polsce platforma do nauki angielskiego. Znajdują się na niej wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2. Uczysz się podczas krótkich 15-minutowych lekcji, zdobywasz monety, robisz szybkie powtórki i bawisz się z grami językowymi. To Ty decydujesz o celach i tempie swojej nauki, dlatego poznajesz języki bez ograniczeń i bez stresu.

Voucher z kodem, który będzie dostępny z "Wyborczą" zapewnia 3 miesiące nauki języka angielskiego. Aby aktywować dostęp wystarczy zdrapać miejsce, gdzie znajduje się kod, wpisać go na stronie etutor.pl/karta i założyć konto. Po założeniu konta należy wykonać test powitalny i rozpocząć naukę w idealnie dopasowanym do Ciebie miejscu. Możesz uczyć się wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, tablecie i w komórce). Dostęp do nauki masz przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za 3 miesiące nauki zapłacisz tylko 19,99 zł - zamiast standardowej cennikowej opłaty 99 zł.

 

Voucher na kurs angielskiego online eTutor w środę 7 lutego z "Wyborczą". Cena "Wyborczej" z voucherem 19,99 zł ( w tym 23% VAT).

eTutor na komputerze:
1) Windows 7 | 8.1 | 10, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge;
2) macOS: Safari.
Aplikacja mobilna: Android 5.0 lub nowszy, iOS 8.0 lub nowszy.

Uwaga! Kod jest jednorazowy, dostępny tylko dla nowych użytkowników platformy eTutor. Aktywacja najpóźniej do 28 lutego 2018 r. , później kod traci ważność.