Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest ikona Hollywood, amerykańska aktorka Rita Hayworth. W numerze historia życia artystki, która była ofiarą własnego wizerunku – bogini seksu i femme fatale.

W numerze również:

 • One rządzą światem
  Pieniądze od bogatego ojca można zmarnować, albo zbudować z ich pomocą znaną na całym świecie firmę nowych technologii - sylwetka Cher Wang, współzałożycielki i szefowej firmy HTC.

 • „Posłuszni do bólu”
  Bezrefleksyjne posłuszeństwo jest zarazą naszych czasów. I to jest bardzo niebezpieczne, bo w historii więcej zła wyrządzili ludzie ślepo posłuszni niż nieposłuszni – rozmowa z psychologiem prof. Dariuszem Dolińskim.

 • „Nie krzepi”
  Karmione cukrem myszy już po miesiącu przestają sobie radzić z pokonaniem labiryntów, w których wcześniej biegały bez kłopotu. Dlaczego ludzie uzależniają się od cukru?  

 • Marcin Dorociński. Mężczyzna z wąsem
  Mam wielki sentyment do wąsa, lubię go używać. Jest jakoś niemodny, trochę traktowany z przymrużeniem oka, a przez całe moje dzieciństwo gołowąs to był szczyl, dzieciak.


Najnowsze "Wysokie  Obcasy Extra" dostępne w sprzedaży do 14 lutego w cenie 7,99 zł (cena mutacji z filmem DVD 29,99 zł).