Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00

Władysław Kozakiewicz to legenda polskiego sportu, jeden z najlepszych tyczkarzy świata, trener i menedżer. W 1973 r. po raz pierwszy został mistrzem i rekordzistą Polski. W trakcie kariery był ośmiokrotnym rekordzistą kraju, siedmiokrotnym mistrzem Polski, dwukrotnym rekordzistą świata. Mistrz olimpijski z Moskwy w 1980 r., gdzie pobił rekord świata. W 1985 r. wyjechał do Niemiec. Tam prowadzi z żoną Anną Kozakiewicz klinikę rehabilitacyjną. Współautorem książki jest Damian Bąbol - wielbiciel sportu, zwłaszcza biegania. Redaktor serwisu PolskaBiega.pl, współpracownik Radia Złote Przeboje.

"Bądź kozakiem. Dbaj o siebie" to książka, która może odmienić życie wielu osób. Kozakiewicz uważa, że nawet proste czynności domowe, takie jak odkurzanie czy też wieszanie firanek - odpowiednio wykonywane - sprawią, że nasze mięśnie będą bardziej aktywne. Prezentowane ćwiczenia rehabilitacyjno - ruchowe, sportowiec wraz ze swoją żoną wykonują już od 20 lat. Ćwiczyć możemy nawet oglądając telewizję!

 

Chcesz być w lepszej formie? Przeczytaj książki i spróbuj razem z Władysławem Kozakiewiczem wykonać proste ćwiczenia!

Książki "Bądź Kozakiem. Dbaj o siebie", cz.1. we wtorek 23 stycznia, cz.2. w środę 24 stycznia z "Wyborczą".

Patrona medialny: Radio Pogoda

Cena "Wyborczej" i jednej książki 12,99 zł ( w tym 8% VAT).