We wtorek 24 października z "Wyborczą" ukaże się specjalny dodatek z przepisami z najnowszej książki Jamiego Olivera "5 składników. Gotuj szybko i łatwo".

Jamie Oliver - autor największych kulinarnych bestsellerów – powraca we wspaniałym stylu. Łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników wyczarował zupełnie nowe przepisy, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta.

W dodatku, który będzie dostępny z "Wyborczą" pojawią się wybrane przepisy, dzięki którym ugotujesz szybko m.in.:  kurczaka, stek, gulasz, makaron itp. Dzięki tym przepisom gotowanie stanie się łatwe i przyjemne. Obok każdego przepisu pojawi się tabela z kaloriami i składnikami odżywczymi.

Przepisy z najnowszej książki Jamiego Olivera już we wtorek 24 października z "Wyborczą".

Cena "Gazety Wyborczej" z dodatkiem 3,99 zł (w tym 8% VAT).

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Też uważam, że to niesprawiedliwe. Najwierniejsi czytelnicy, płacący z góry nawet rok do przodu są pozbawieni bonusów. Tak to się dba o stałego (starego) klienta. To samo robią operatorzy telefonów komórkowych, platform cyfrowych itp. Nie szanują tego, kogo już mają.
  Gazeto zmień się!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  no tak, i co z tego, że mam wykupioną prenumeratę cyfrową. by mieć przepisy, i tak muszę kupić wydanie papierowe Wyborczej. cóż, rozstaniemy się na wiosnę z prenumeratą... a po papierowe wydania sięgać będę od czasu do czasu...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0