Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” jest wokalistka Natalia Kukulska. Artystka opowiada o tym, dlaczego zdecydowała się odejść od śpiewania radiowych hitów. W wywiadzie przyznaje, że jedną z inspiracji do najnowszej płyty były Wysokie Obcasy Extra: „Przy pracy nad płytą wpadł mi w ręce magazyn „Wysokie Obcasy – Kobiety Rządzą Światem”, gdzie wymienione były najważniejsze dla współczesności postaci – od polityczek, przez naukowczynie, artystki, aktywistki. Po przeczytaniu śniły mi się bohaterki tych tekstów, poczułam taką integrację i dumę z nas, kobiet. Chciałam napisać o tym naszym bohaterstwie. Ale nie takim jak hart przodownicy pracy, tylko o takim codziennym. Wszystkie, chcąc nie chcąc, musimy sobie ogarniać dziesięć rzeczy naraz, zawiadować, planować, rozwijać się, przytulać, pocieszać i jeszcze wyglądać.”

W numerze również:

 • „Matka nie płacze” – wzruszająca rozmowa z Krystyną Przybylską. Mama Ani Przybylskiej zdecydowała się opowiedzieć o stracie córki – najtrudniejszym momencie w swoim życiu: „Kiedy Agnieszka z Jarkiem pojechali po dzieci i po psychologa, zadzwoniłam po swoją siostrę. Bałam się zostać sama z Anią. Bałam się mojego krzyku, mnie się wydawało, że jak wrzasnę, to całe Orłowo mnie usłyszy.”
 • „Wszyscy kłamiemy” - słynny amerykański psycholog Dan Ariely w rozmowie z Agnieszką Jucewicz tłumaczy na czym polega kultura kłamstwa i dlaczego ludzie podkoloryzowują swoje życie.
 • W cyklu „One rządzą światem” sylwetka Anny Wintour szefowej amerykańskiego Vogue’a, a w niej m.in. o tym dlaczego najbardziej wpływowa kobieta świata mody nie ma matury.

Ponadto trendy w modzie, urodzie i dizajnie na jesień/zimę 2017/18. Karolina Sulej – szefowa działu mody Wysokich Obcasów Extra” przedstawia inspiracje z światowych wybiegów, a specjaliści i autorytety polskiej branży mody tłumaczą po co nam trendy.

Cena październikowego wydania "Wysokich Obcasów Extra": 7,99 zł (w tym 8% VAT)

Numer dostępny w sprzedaży od 26 września do 18 października, również w sprzedaży internetowej.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Redakcjo, znajdź błąd: "słynny Amerykański psycholog ".
  I go popraw!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0