Wrześniowe "Wysokie Obcasy Extra" z księżną Dianą i jej synami na okładce oraz audiobookiem "Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet" już w sprzedaży!

Tematem okładkowym Wysokich Obcasów Extra jest rodzina królewska i wspomnienie o księżnej Dianie. W dwudziestą rocznicę jej śmierci redakcja tłumaczy, jak Lady Di zmieniła rodzinę królewską i dlaczego nazwano ją „królową ludzkich serc”.


W numerze również:

- Dlaczego ludzie mówią o sobie, jak o towarze wystawionym na sprzedaż, czyli np. „inwestują w związek”? Michał Nogaś rozmawia językoznawczynią Katarzyną Kłosińską o tym, co polityka robi z językiem.

- W cyklu „Herstory” historia Katarzyny Jagiellonki. Pierwsze dziecko urodziła w więzieniu. Była córką króla i miała 38 lat. Odmówiono jej akuszerki, więc pomagały jej dwie karlice. To właśnie jej zawdzięczamy nastanie dynastii Wazów.

- Czy lekarz czuje się bogiem? Czy można ocenić, że pacjent na pewno umrze? Dlaczego medycyna jest nauką intuicyjną? O wolności życia i zniewoleniu lekarza opowiada kardiochirurg prof. Andrzej Bochenek.

Wrześniowy numer będzie można kupić z audiobookiem Marzeny Filipczak „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”, w mistrzowskim wykonaniu Marii Peszek, w cenie 9,99 zł (cena bez dodatku - 7,99 zł). Autorka książki w barwny sposób opowiada o swoich podróżach i ludziach spotkanych po drodze, a oprócz tego daje cenne rady i wskazówki dla kobiet, które chciałyby tak jak ona wyjechać w podróż solo.

Nowy numer "Wysokich Obcasów Extra" już w sprzedaży!

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem