Najpopularniejsze atlasy drogowe ponownie z "Wyborczą". We wtorek 20 czerwca ukaże się część 1. "Polska północna z Warszawą", w środę 21 czerwca ukaże się część 2. "Polska południowa z Warszawą". Atlasy zawierają mapy z kompletną siecią autostrad i dróg ekspresowych, również tych w budowie oraz planowanych. Uwzględnione zostały na nich nowe obwodnice, drogi krajowe dwujezdniowe oraz z pasami bocznymi, a także drogi lokalne i polne. Wszystkie zawarte w atlasach dane są zgodne z GPS. Dodatkowo w wydaniu będzie można znaleźć specjalne QR, kody odsyłające do stron internetowych, na których można sprawdzić długość kolejek na przejściach granicznych i aktualny cennik opłat na autostradach oraz pobrać oświadczenie o zdarzeniu drogowym.

W czwartek 22 czerwca z "Wyborczą" będzie można kupić nawigację Navitel na smartfon lub tablet. Nawigacja zawiera kod umożliwiający pobranie mapy Europy i licencję na 12 miesięcy. Działa z telefonami z systemem Android, Windows i BlackBerry. Zainstaluj i w drogę – bez łączenia z internetem.

Ruszaj w Polskę i w Europę z "Wyborczą"!

We wtorek 20 czerwca Atlas samochodowy część 1. "Polska północna i Warszawa", w środę 21 czerwca część 2. "Polska południowa i Warszawa", w czwartek 22 czerwca nawigacja Navitel.


Cena "Gazety Wyborczej" i każdego atlasu 12,99 zł (w tym 8% VAT)
Cena "Gazety Wyborczej" i vouchera z kodami 12,99 zł (w tym 23% VAT)

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00