Jeszcze łatwiejszy dostęp do rzetelnych i ciekawych informacji. Więcej użytecznych funkcjonalności. Dostosowanie treści do profilu zainteresowań użytkownika.

Zainstaluj nową wersję aplikacji Gazety Wyborczej na swoje urządzenie mobilne!

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad tym, aby zmaksymalizować Twoje zadowolenie podczas korzystania z aplikacji. Mieliśmy trzy główne założenia do osiągnięcia:

  • prostota w obsłudze
  • dopasowanie treści do Twoich oczekiwań i zainteresowań
  • zaproponowanie nowych, użytecznych rozwiązań

Udało się nam zrealizować wszystkie cele. Nową aplikację wyróżniają liczne korzyści:

Prosta konfiguracja

Wygląd aplikacji dostosowaliśmy do Twoich preferencji. Dzięki prostej konfiguracji, korzystanie z niej jest łatwe i przyjemne.

Na bieżąco z tym, co ważne

Codziennie otrzymujesz porcję najbardziej aktualnych informacji z kraju i ze świata.

System czytający newsy

System czytający newsy umożliwi Ci „odsłuchanie” najnowszych wiadomości, opinii i reportaży.

Schowek z newsami na później

Schowek na najciekawsze teksty umożliwi Ci odczytanie wiadomości w późniejszym czasie. Nie będziesz już musiał przeszukiwać archiwalnych wydań Gazety Wyborczej – wszystkie najciekawsze teksty masz zebrane w jednym miejscu.

Funkcja udostępniania treści

Znalazłeś artykuł, którym warto podzielić się ze swoimi znajomymi przez e-mail czy Facebooka? Użyj funkcji udostępnienia ciekawych treści.

W ramach aplikacji Gazety Wyborczej, otrzymasz na swoje urządzenie mobilne:

  • bieżące informacje z serwisu Wyborcza.pl. Znajdziesz tam wiadomości z Kraju i ze Świata, przeczytasz o Kulturze, dowiesz się czegoś nowego z Nauki, obejrzysz ciekawe Wideo, poznasz Opinie innych, będziesz na bieżąco z wydarzeniami z Gospodarki, i ze świata Sportu
  • wydanie Gazety Wyborczej wzbogacone o treści multimedialne,
  •  informacje z serwisów lokalnych Gazety Wyborczej. Codzienne informacje z: Warszawy, Szczecina, Trójmiasta, Olsztyna, Białegostoku, Zielonej Góry, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Płocka, Wrocławia, Opola, Łodzi, Radomia, Kielc, Lublina, Katowic, Częstochowy, Krakowa, Rzeszowa, Sosnowca, Gliwic, Bielsko-Białej i Gorzowa Wielkopolskiego,
  • treści z wydań magazynowych: Ale Historia, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Wysokie Obcasy, Tylko zdrowie, Telewizyjna, Książki. Magazyn do czytania.

Pamiętaj, że w każdym miesiącu masz do dyspozycji 10 darmowych artykułów. Jednak by w pełni korzystać z aplikacji należy wykupić pakiet Wyborcza Premium prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej, prenumeratę w ramach sklepu Google Play lub App Store.

Chcesz być na bieżąco? Zainstaluj najnowszą wersję aplikacji już dziś!

Jak to zrobić?

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu wspieranego przez system operacyjny Android lub iOS, wystarczy, że na swoim urządzeniu zainstalujesz aktualną wersję aplikacji.

Dla użytkowników Androida aplikacja dostępna jest do pobrania TUTAJ

(dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 5.0 i nowszych)

Osoby korzystające z iOS mogą ją pobrać TUTAJ

(dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 9.0 i nowszych)

Od 13 listopada dostęp do treści Gazety Wyborczej za pośrednictwem aplikacji nie będzie możliwy dla użytkowników Windows Mobile.

Osoby, które wykupiły cyfrowy abonament na treści Premium Gazety Wyborczej, a używają systemu Windows Mobile, będą mogły nadal korzystać z prenumeraty, aż do czasu jej wygaśnięcia. Cyfrowe wydanie Gazety Wyborczej będzie dostępne na aplikacji Publio. W tym celu należy utworzyć konto w Publio.pl, a następnie połączyć je z kontem prenumeraty w następującym procesie: https://www.publio.pl/klient/prenumerata-wyborcza-start.html
Po połączeniu kont, pobraniu aplikacji Publio.pl na telefon i zalogowaniu się w niej, będziesz miał dostęp do prenumerowanych treści Gazety Wyborczej.

Nam nie jest wszystko jedno, dlatego zależy nam na zapewnieniu nieprzerwanego dostępu do treści, które Cię interesują.

Aplikacja jest także dostępna na tablety.