W najbliższy wtorek i środę, 16 i 17 maja br. razem z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić dwie części "Atlas ptaków Polski", a w czwartek, 18 maja br. również płytę CD "Odgłosy ptaków", która będzie uzupełnieniem atlasów.

Atlas ptaków to bogato ilustrowany przewodnik. W każdej części miłośnicy przyrody znajdą po 93 opisy gatunków ptaków wraz z ich rycinami oraz zaznaczonym miejscem występowania na terenie Polski. Książka adresowana jest do wszystkich, którzy pragną poznać ptaki występujące na terenie Polski lub zaczynają się nimi interesować. Na pewno będzie przydatna w trakcie wędrówek po parkach krajobrazowych czy narodowych, ale także podczas zwykłych spacerów po lasach i łąkach. W atlasie zaprezentowano mnóstwo informacji m.in. o siedliskach, wędrówkach czy gniazdowaniu oraz ciekawostki dotyczące wybranych gatunków. Dodatkowo znajdzie się tam wiele ciekawostek.

W czwartek, 18 maja do kupienia z "Gazetą Wyborczą" będzie płyta CD z nagraniami odgłosów ptaków, będąca uzupełnieniem atlasów. Znajdzie się na niej 55 nagrań różnych gatunków, które pozwolą na rozpoznanie konkretnych gatunków na spacerze lub na wycieczce.

Partner atlasów: Delta Optical

Cena "Gazety Wyborczej" z każdą z książek to 12,99 zł ( w tym 8% VAT)

Cena "Gazety Wyborczej" z płytą to 9,99 zł ( w tym 23% VAT)

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na Kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem