Od piątku, 28 kwietnia br. w sprzedaży dostępne jest wydanie specjalne "Dużego Formatu" pt. "Cały ten seks, czyli co nas kręci, co nas podnieca. 22 opowieści o lekkim zabarwieniu erotycznym". To zbiór reportaży i wywiadów napisanych przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej", których tematem są seks i intymne relacje.

W specjalnym wydaniu czytelnicy znajdą reportaże i wywiady, których tematem jest budowanie bliskich relacji. W wydaniu znajdą się m.in. teksty o życiu seksualnym Polaków w Wielkiej Brytanii, zdradach, poliamorii, uzależnieniu od seksu, czy rozmowa z reżyserem filmu „Ojcowie, matka i ja”, który dorastał w komunie hipisów.

- W wielkim mieście nad Wisłą wolnej miłości jedni szukają na parkiecie discopolowym, inni na Tinderze. Na polskiej wsi kusi randkowy portal Ashley Madison. 50 tys. Polaków zostało aktorami porno i z domu przez kamerkę internetową transmitują w świat, jak się kochają. Tymczasem single na wakacjach all inclusive marzą o romantycznej miłości. Do kolejnego wydania specjalnego „Dużego Formatu” wybraliśmy aż 22 opowieści o lekkim zabarwieniu erotycznym, i nie tylko - pisze we wstępniaku Mariusz Burchart, redaktor naczelny „Dużego Formatu”.

Na łamach magazynu znajdą się teksty najlepszych polskich reporterów, m.in. Mariusza Szczygła, Tomasza Kwaśniewskiego, Urszuli Jabłońskiej, Ewy Kalety i Macieja Czarneckiego oraz komiksy z serii „Polska mistrzem Polski” autorstwa Rafała Skarżyckiego (scenariusz) i Tomasza Leśnika (ilustracje).

Specjalne wydanie "Dużego Formatu" od piątku 28 kwietnia w sprzedaży!

Cena specjalnego wydania 13,99 zł (w tym 8 % VAT).

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem