W specjalnym wydaniu "DF" pojawią się reportaże i wywiady, w których autorzy opisują prawdziwe historie i bohaterów. Są tam historie lekarzy pracujących na czterech etatach, dyrektora więzienia, który chciał być więźniem, bezdomnych ochroniarzy na służbie za 3,50 zł, maturzysty ratującego uchodźców od śmierci na morzu, a także trudne życie bez ślubu w Japonii.

Proponujemy naszym czytelnikom spotkania z prawdziwymi bohaterami. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące - mówi Mariusz Burchart, redaktor naczelny „Dużego Formatu".

Na łamach magazynu znajdą się teksty najlepszych polskich reporterów, m.in. Marcina Kąckiego, Tomasza Kwaśniewskiego, Pawła Piotra Reszki, Grzegorza Sroczyńskiego, Urszuli Jabłońskiej, Justyny Kopińskiej, Macieja Czarneckiego oraz komiksy z serii „Polska mistrzem Polski" autorstwa Rafała Skarżyckiego (scenariusz) i Tomasza Leśnika (ilustracje).

„DF. Magazyn Reporterów" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez kolejne 3 miesiące. Wydanie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz - w formie cyfrowej - na Publio.pl.

Specjalne wydanie „DF. Magazyn Reporterów" będzie dostępne w punktach sprzedaży do 3 kwietnia.

Cena tego wydania to 13,99 zł (w tym 8% VAT)

Specjalne wydanie magazynu Duży Format możesz zamówić na kulturalnysklep.pl oraz na stronie Publio, a także pod numerem telefonu (22) 555 44 00.