Pytań będzie 16. Zadawane w trzech seriach, po nich cała prawda wyjdzie na jaw. Pytania wymyśla żona, zadaje je ekspert, odpowiada mąż

1. Czy obecnie jest 2007 r.? To pytanie kontrolne.

2. Czy znajdujemy się w Warszawie? Chodzi o to, żeby ekspert zobaczył reakcje Pawła na obojętne pytania. Jak układają się sinusoidy oddechu z klatki piersiowej, oddechu z przepony, ciśnienia i tętna oraz najważniejsza - reakcja ektodermalna, czyli napięcie elektryczne skóry. Beata siedzi w kącie pokoju, obserwuje męża.

3. Czy w sprawie podejrzeń żony o twoje zdrady małżeńskie zamierzasz oszukiwać, odpowiadając na którekolwiek z pytań tego testu? Za pierwszym razem reakcji nie ma, ale w drugiej serii mazak wyjeżdża na dobre pięć centymetrów. Coś jest na rzeczy.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Komentarze
Ja zaciągnęłam męża na wariograf i nareszcie dowiedziałam się prawdy, niestety przykrej prawdy. Jakby ktoś szukał miejscówki na badanie wariografem, to polecam Instytut Badań Wariograficznych (www.wykrywaczklamstw.pl). A poleci ktoś prawnika rozwodowego?
już oceniałe(a)ś
0
0