Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Spotkanie odbywa się w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie w ramach cyklu "Wieczory Fanów Podcastów". Oglądaj na żywo:

Podcasty "Gazety Wyborczej"

"8:10" to podcast "Gazety Wyborczej". Codziennie od poniedziałku do niedzieli dziennikarze opowiadają w nim historię na jeden temat. Rozmawiają o reportażach i najciekawszych historiach, relacjonują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie oraz polecają wydarzenia kulturalne.  Wszystkie odcinki podcastu "8:10" znajdziesz tutaj.

Martyna Turska jest również wydawczynią podcastu "Mistrzowie słowa", w którym mistrzowie sceny czytają mistrzów pióra. Co tydzień w sobotę publikujemy dla klubowiczów "Wyborczej" jeden tekst czytany przez wybitne aktorki i wybitnych aktorów. Teksty te będą pochodzić z naszych najlepszych magazynów: "Wolnej Soboty", "Dużego Formatu", "Wysokich Obcasów", "Ale Historia", "Książek" i "Wyborczej Classic". Podcast "Mistrzowie Słowa" dostępny jest dla klubowiczek i klubowiczów Wyborcza.pl. Kup Pakiet Klubowy na wyborcza.pl/prenumerata.

---

Martyna Turska - wydawczyni i producentka podcastów w "Gazecie Wyborczej" od 2019 r. Absolwentka studiów Media, Arts and Performance na Uniwersytecie w Utrechcie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.