Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Infolinia dla rodzin osób poszkodowanych w wypadku: 22 277 55 60!!!

Straż pożarna i służby techniczne rozpoczęły podnoszenie autobusu. Autobus miejski przełamał bariery wiaduktu i spadł z wysokości ok. 5 metrów.

Wypadek na wiadukcie trasy S8 w Warszawie

Tragiczny wypadek wydarzył się w czwartek, 25 czerwca w Warszawie. Autobus linii 186 jechał w kierunku pętli Szczęśliwice, spadł w wiaduktu trasy S8. Pojazd przebił bariery i spadł z mostu Grota-Roweckiego. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Jest policja, wiele zastępów staży pożarnej. Jedną z ofiar wypadku - 17-latkę, do szpitala zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wideo dostępne dla prenumeratorów: 

Straż pożarna i policja informują, że kilkanaście osób trafiło już do szpitala. Wśród poszkodowanych jest kierowca autobusu.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Autobus miejski spadł z wiaduktu

Rzeczniczka warszawskiego ratusza poinformowała, że prezydent Warszawy przerwał swoją kampanię wyborczą i wrócił do Warszawy.

Na miejscu wypadku ratownicy rozstawili szpital polowy. Na miejsce wypadku przyjechał wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł. Wojewoda poinformował, że w autobusie podróżowało ok. 40 osób.

Rzecznik policji poinformował, że jedną z możliwych przyczyn wypadku jest zasłabnięcie kierowcy. Kierowca był trzeźwy. Mężczyzna trafił do szpitala.

W związku z utrudnionym przejazdem północną jezdnią trasy S8 (Aleja Armii Krajowej na wysokości Wybrzeża Gdyńskiego) w kierunku zachodnim, występują opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 112, 132, 134, 156, 186, 326, 414, 518, 705, 735.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.