Pod osłoną nocy i "tarczy antykryzysowej" Prawo i Sprawiedliwość zmienia prawo wyborcze. Opozycja protestuje. Konferencja prasowa Roberta Biedronia, kandydata Lewicy w wyborach prezydenckich. Oglądaj na żywo!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Biedroń: Haniebna poprawka PiS. Kaczyński te wybory prezydenckie zorganizuje. Ale Polacy zapłacą cenę za to. Po trupach do władzy.

Robert Biedroń krytykuje rozbicie opozycji i zaprasza liderów opozycji: - Zapraszam Kidawę-Błońską i Kosiniaka -Kamysza, żeby się spotkać i rozmawiać na temat przyszłości, propozycji związanych z "tarczą antykryzysową".

- Musimy porozmawiać o najbliższych wyborach. Nie czas na kłótnie - mówi kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wie to każdy, kto zarzucił studia nad wpisywaniem oka w trójkąt: żadnych szans na wybory nie ma. Oczywiście debili z pisiej mafii, z ciągle żyjącym trupem na czele, ta prawda nie dotyczy. Więc czym tu się podniecać? I co się Dziwisz?
już oceniałe(a)ś
6
0
P.. Biedroń lewica pomogła PISiorom zrobić to co chcieli. P. Czarzasty, Gawkowski krytykował PO wszędzie i czyje na wierzchu.
Tyle lat "dobra zmiana" wyprowadza wszystkich w pole i dalej nie umiecie się zjednoczyć aby coś zmienić.
@la_verdad_duele
Lewica to nie PO, PO przykleilo sie do pisu! To co, mamy klaskac???
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak powiedzial ostatnio Tusk, Kaczynski nie jest szczególnie znany z odwagi cywilnej w sytuacjach kryzysowych. Dla Kaczynskiego to nie pademia jest stanem kryzysowym, dla Kaczynskiego stanem kryzysowym jest przegrana Dudy. Wiec prowadzi nie tylko z opozycja, ale z Polakami wojne podjazdowa, a czym taka wojenka sie u Kaczynskiego konczy przekonalismy sie 10 lat temu. Wyslal na smierc blizniaka oraz 95 innych osob, sam oddajac swoj bilet do nieba Wassermannowi. Dzis w imie wladzy za wszelka cene rozdaje bilety do nieba 2 milionom swoich wyznawcow. Tusk zapomnial jedynie dodac, ze Kaczynski jeszcze nigdy nie gral fair - z nikim!!!!
już oceniałe(a)ś
3
0
A wystarczylo czytac i sluchac ZE ZROZUMIENIEM przekazu R.Biedronia i Lewicy!
już oceniałe(a)ś
0
0
Kto mi tu skasował bra-tanka/Yagusię nazwanego przez trolla trollem?
@lwej
Wyborczej trolle. Kumple różnych takich. Są oszczędności, więc zatrudniają takich.
już oceniałe(a)ś
1
3