Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zalety odpowiednio szczelnej stolarki otworowej nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Jednak to właśnie termoizolacyjność w najbliższych dekadach będzie decydowała o komforcie naszego życia.

Energia elektryczna jest coraz droższa, warto więc odpowiednio dobrać stolarkę otworową i cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i prąd. Decydując się na produkty marki WIŚNIOWSKI zyskujemy już na etapie zakupu, bo możemy skorzystać z możliwości programu „Czyste Powietrze".

Termoizolacja z marką WIŚNIOWSKI

Największym elementem stolarki otworowej jest brama garażowa. Musi się więc charakteryzować wyjątkowym designem i kolorystyką, aby nie zaburzyła architektury budynku. To również jedno z wejść do domu. Istotne jest więc bezpieczeństwo, a ze względu na swoje rozmiary ma również ogromne znaczenie w bilansie energetycznym.

Marka WIŚNIOWSKI stworzyła bramy, okna i drzwi, które doskonale odpowiadają na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Zarówno w kwestii designu, bezpieczeństwa, jak i termoizolacyjności.

Wśród bram garażowych WIŚNIOWSKI szczególnie wyróżnić należy te segmentowe UniTherm oraz Prime. Zastosowano w nich oryginalne panele Innovo o grubości 60 mm, których współczynnik U wynosi jedynie 0,33 W/m2K. Na doskonałą izolację w bramach UniTherm i Prime wpływają również uszczelnienia obwodowe i międzypanelowe.

Współczynnik U dla wersji Prime i UniTherm, jest o nawet 20 proc. lepszy od standardowych bram segmentowych dostępnych na rynku. W gronie ciepłych bram segmentowych WIŚNIOWSKI jest również ekonomiczna UniPro z panelem o grubości 40 mm.

Creo - szczelne i piękne

Już wiemy jaką wybrać bramę, teraz kolej na drzwi. W ofercie WIŚNIOWSKI rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego są drzwi Creo i Nova. Można je również z łatwością dostosować wizualnie do własnych potrzeb wykorzystując szeroką ofertę wzorów i opcji, pozwalających na niemal nieograniczoną personalizację. Drzwi Creo i Nova łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. Są bezpieczne, ciepłe, piękne i trwałe.

Okna dla perfekcyjnego zestawu

Do pełnej ochrony domu brakuje tylko szczelnych i trwałych okien. Te również są dostępne w ofercie marki WIŚNIOWSKI, która zajmuje się ich produkcją od niemal 30 lat! Trzyszybowe okno PVC Primo 82 z okuciami Maco MultiMatic i technologią V-Perfect może pochwalić się współczynnikiem U na poziomie nawet poniżej 0,7 W/m2K! Produkt ten można uzupełnić o nakładkę aluminiową, która dodatkowo podnosi jego walory wizualne i pozwala na stworzenie doskonale spójnego zestawu bramy garażowej, drzwi oraz okien.

Idealny efekt z systemem Home Inclusive

Marka WIŚNIOWSKI stworzyła system Home Inclusive, w którym klienci mogą dobierać bramy, okna, drzwi, a także ogrodzenie w jednym designie i spiąć je dodatkowo funkcją inteligentnego sterowania smartConnected.

Wybranie kompletu stolarki otworowej od jednego producenta - spójnych wzorniczo i technologicznie - to gwarancja doskonałego wyglądu budynku i najwyższego komfortu w codziennym życiu.

Materiały WIŚNIOWSKI

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.