Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wasze zdjęcia i opowieści, wysyłajcie na: listy@wyborcza.pl. Będziemy zamieszczać je na Wyborcza.pl, wybrane opublikujemy w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej”.

Bo kto z nas nie śledzi co roku bijącego licznika milionów złotówek  zebranych na koncie WOŚP? I nie trzyma kciuków za kolejny rekord. Kto nie wrzucił choć kilku monet (banknotu) do skarbonek wolontariuszy? Kto z dumą nie nosił charakterystycznego czerwonego serduszka Orkiestry Jurka Owsiaka?

Teraz każdy z Was może razem z nami napisać wielki pamiętnik i stworzyć wielką galerię Największej Orkiestry, która gra do końca świata i jeden dzień dłużej.

2018. Orkiestra zagra dla noworodków!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga od 26 lat. To ogrom uratowanego życia i zdrowia. Do polskiej służby zdrowia popłynęło już 825 mln zł. dzięki wszystkim muzykom Owsiaka.

W tym roku 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia. Na ulice wyjdą tysiące wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tym razem celem zbiórki będzie wyrównanie szans leczenia noworodków na oddziałach neonatologicznych.

Każdy grosz ma znaczenie! Każde Wasze wspomnienie będzie dla nas cenne. Piszcie i dzielcie się swoimi wspomnieniami na: listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.