Podczas gdy "Broad Peak" zdobywa szczyty popularności na Netfliksie, w siedmiu miastach rozpoczyna się przegląd filmów outdoorowych "Jack Wolfskin Lądek Film Tour".

Filmy górskie to gatunek przeżywający obecnie drugą młodość. Nietrudno zgadnąć, że za ich popularnością stoją silne emocje towarzyszące widzom, którzy oglądają to, jak człowiek zmaga się z siłami natury. Nie trzeba być himalaistą czy podróżnikiem, by na własnej skórze poczuć ten dreszcz ekscytacji pomieszanej ze strachem. Właśnie skończyła się 27. edycja Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady, który co roku odbywa się w Lądku-Zdroju, ale nic straconego.

Wybór najlepszych tytułów z tego festiwalu będzie można obejrzeć podczas przeglądu filmów outdoorowych „Jack Wolfskin Lądek Film Tour", który odbędzie się w kinach w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem