Warsztaty mindfulness, gimnastyka dla seniorów, kino letnie i piknik szabatowy - do końca sierpnia w sercu warszawskiego Muranowa przed Muzeum POLIN kwitnie zielona łąka.

Można usiąść na leżaku i się zrelaksować, ale wśród zieleni przed Muzeum do końca wakacji odbywają się też wydarzenia kulturalno-kulinarne pod hasłem „POLIN na Łące" tematycznie nawiązujące do trwającej w muzeum wystawy „Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna".

Co się będzie działo w sierpniu?

Warsztaty świadomego ruchu

9, 16, 23, 30 sierpnia, godz. 17-18

W każdy wtorek na łące przed Muzeum POLIN odbywają się zajęcia ze świadomego ruchu. Prowadzi je Aleksandra Antoniuk praktyczka ruchu i uważności, pedagożka teatru i animatorka kultury, która w ramach inicjatywy „Ciało słucham" praktykuje współczesny masaż tajski i medytację w nurcie Mindfulness Based Living Course. Na łąkowych zajęciach nauczymy się łączyć techniki świadomego ruchu, medytacji mindfulness i automasażu. Wstęp wolny dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Wystarczy zabrać strój sportowy i matę lub koc do ćwiczeń. W przypadku złej pogody zajęcia będą przeniesione do budynku: Pracowni Kulinarnej "U Fani".

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem