Każdego dnia publikujemy setki tekstów, nasza strona zmienia się bardzo dynamicznie. W tym miejscu zbieramy najważniejsze wiadomości dnia.

W nocy z niedzieli na poniedziałek Siły Powietrzne Ukrainy odparły atak rosyjskich dronów na Ukrainę. Zestrzelono 14 z 17 bezzałogowców. Ambasada Ukrainy w Polsce zawiadomiła policję w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w niedzielę w Dorohusku przed granicą z Ukrainą. Relacjonujemy wojnę w Ukrainie.

Najważniejsze wiadomości z poniedziałku, 12 lutego: 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Marcin Ręczmin poleca
Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dodam, bo chyba "umknęło":

  Pod kwaterą główną UNRWA w Gazie znaleziono ogromny tunel z centrum serwerów Hamasu. Szef UNRWA, Philippe Lazzarini, zapewnia, że dowiedział się o tym, z mediów.

  Elektryczność do obsługi tego kompleksu pobierana była z budynku UNRWA, w samym budynku znaleziono dużo broni i innych dowodów obecności terrorystów, prac związanych z kopaniem tego tunelu nikt z pracowników UNRWA nigdy nie zauważył.
  @hpdellmacpc
  A ja dodam jeszcze, że tej nocy w Rafah Izraelczycy wyzwolili dwóch zakładników. O tym też ani słowa. Wyborcza nie podaje niczego, co usprawiedliwia działania Izreala.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0