Czarzasty idzie na wojnę w swojej partii. Zapowiada, że nie będzie ani posiedzenia Rady Krajowej w lipcu, ani konwencji Nowej Lewicy we wrześniu. Czuje się pewnie, bo w sobotę zawiesił swoją partyjną opozycję.

Włodzimierz Czarzasty, szef Nowej Lewicy, nie ustaje w porządkowaniu partii. W sobotę, kilka godzin przed zarządem Czarzasty zawiesił grupę, która chciała go odwołać. Buntownicy zarzucali mu konszachty z PiS w sprawie europejskiego Funduszu Odbudowy.

W poniedziałek zapowiedział, że nie będzie ani posiedzenia Rady Krajowej w lipcu, ani konwencji Nowej Lewicy we wrześniu.

Dlaczego? Bo Tomasz Trela, jeden z posłów zawieszonych zapowiedział, że w sobotę 31 lipca odbędzie się Rada Krajowa Nowej Lewicy, która oceni działania Czarzastego.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To trudno pojąć jak szybko lewica rozwaliła swój potencjał. Tacy jak Gdula czy Biejat znikli, Biedroń po prawdziwych sukcesach w samorządzie zdziwaczał. Ton nadaje Czarzasty -architekt podstołowego dealu z polskozbawami i wrzeszcząca Żukowska oderwana kompletnie od ulicznej rzeczywistości.
  I to wszystko dla "dobra Polek i Polaków" ? Czy raczej chodzi o to by dobrze umościć się na partyjniackiej kanapie, tfu .. chciałem rzec w czarnej du..ie.
  już oceniałe(a)ś
  65
  3
  Panie Krzaczasty,wyslugiwanie sie klerykalnej prawicy,nie czyni swietym.
  @majak
  Jakiej prawicy,nie ma w Polsec żadnej prawicy,Sa tylko Lewice ,czerwone lub czarne.Od kiedy prawica nacjonalizuje gospodarkę i chce centralnie nią sterować,tępaki !!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  "Każdy niech sobie o tym myśli, co chce." powiedział przewodniczący. Mówią, że stalinista, a to to ludzki pan.
  @jerjar
  To chwilowe. Jeszcze nie zdążył zorganizować ministerstwa myśli.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Wołodia Wieszatiel realizuje ruski bat.
  Na licencji pis dzielców.
  @bra-tanki
  Jemu wyraznie lewa polkula,poyebala sie z prawa.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  @bra-tanki
  Żeby tylko Pyszczasty nie zaczął rozstrzeliwać...
  .
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @bra-tanki
  "Jeżeli koleżanki i niektórzy koledzy mają ochotę się spotkać, zjeść ciastko, wypić kawę, bardzo proszę. Naprawdę nie ma problemu"- wydaje mi się, że już ten tekst słyszałem. Deja vu?!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @mnbvcz
  Nie przypominam sobie tego zbyt dobrze, ale to była albo Szydło Beata ta od 27:1, albo Kempa Beata ta urodziwa i mądra europosłanka z Sycowa:))
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Samodestrukcja po flircie z pisiorami, ale mnie to cieszy :)
  już oceniałe(a)ś
  38
  2
  A tak na poważnie zastanawiający jest wyraźnie powtarzający się motyw w statutach partii w tym kraju pozwalający zawieszać, wyrzucać przeciwników przez przewodniczącego. Wszystko sprowadza się więc do zakresu z jakim kto z tego korzysta. Ciekawą konstrukcją jest zawieszanie frakcji zdolnej przegłosować przewodniczącego.
  już oceniałe(a)ś
  28
  0
  Czarzasty, niczym żoliborski Łukaszenka!
  A niech szla* trafi raz na zawsze wszelkich kaczych i innych dyktatorów

  PRECZ Z POLITYKI, MAFIO, opętana żądza władzy nad innymi ludźmi, najchętniej całą Polską!
  już oceniałe(a)ś
  27
  2
  Pierzasty pokazał swoją (i lewizny) prawdą twarz, dziwnym trafem bardzo przypominającą twarz towarzysz Gomułki. Prpoletariusze - biznesmeni, łączcie się.
  Tak BTW, ile towarzysz"i czasopisma" zapłacił za firmę Muza?
  już oceniałe(a)ś
  25
  3