Rząd wprowadził od 28 grudnia narodową kwarantannę, która potrwa do 17 stycznia 2021 roku. 4 stycznia uczniowie w całym kraju rozpoczynają ferie. Wielu z nas z powodu pandemii musiało zmienić plany i zrezygnować z rodzinnych wyjazdów. Informator o feriach w miastach publikujemy w lokalnych Tygodnikach Gazety Wyborczej oraz serwisach Wyborcza.pl.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zamknięte hotele, stoki narciarskie, galerie handlowe - od 28 grudnia rząd wprowadza kwarantannę narodową. W sylwestra po godzinie 19. będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się.

Ferie zimowe podczas narodowej kwarantanny

Kwarantanna narodowa zacznie obowiązywać od 28 grudnia i ma się skończyć 17 stycznia. Od 4 do 17 stycznia 2021 roku uczniowie w całej Polsce mają ferie. Zimowy wypoczynek w mieście wcale nie musi być nudny. Najmłodsi mogą spędzić ten czas na półkoloniach. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowano dla najmłodszych w Twoim mieście? Kto organizuje zajęcia i z jakimi obostrzeniami musimy się liczyć? Sprawdź w naszym informatorze.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To jest już jakieś kompletne nieporozumienie - wyjazd na narty i aktywność na świeżym powietrzu, nie; siedzenie na czterech literach przed komputerem lub gromadzenie się w pomieszczeniach w ramach półkolonii, tak.
  @jd29
  Bo to rząd zdecydował co wolno, a czego nie wolno. Czego się Pan/i spodziewał/a, sensu?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0