Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Otrzymujemy od Państwa wiele sygnałów. Mówicie: „Trwaj, Wyborczo !”; „Jeszcze nigdy nie byłaś tak potrzebna, jak jesteś dzisiaj”; „Nie wyobrażam sobie życia bez Was”.

To wielka radość i jeszcze większe zobowiązanie. Chcemy bowiem sprostać Państwa oczekiwaniom: szybkiej i wiarygodnej informacji, solidnego komentarza, poruszającego reportażu, wartościowej publicystyki, pogłębionej rozmowy.

Włożyliśmy ogromny wysiłek w to, by odnaleźć się w świecie nowych mediów. Pośród tytułów prasowych w Polsce staliśmy się cyfrowym liderem i jednym z liderów w Europie. A przecież każdego dnia średnio 100 tys. osób kupuje nasze drukowane wydanie.

Obiecujemy, że dla każdej władzy, która gwałci konstytucję i narusza normy demokratyczne, będziemy solą w oku i gwoździem w bucie.

To w Waszym imieniu patrzymy i nie przestaniemy patrzeć władzy na ręce. Będziemy ujawniać wszystko to, co władza wstydliwie chciałaby ukryć.

Dziękujemy Państwu, że jesteście z nami.

Jarosław Kurski, Pierwszy Zastępca Redaktora Naczelnego,
Jerzy Wójcik, Wydawca "Gazety Wyborczej"

Dołącz do grona Prenumeratorów Wyborczej

Liczba prenumeratorów cyfrowychLiczba prenumeratorów cyfrowych Gazeta Wyborcza

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.