Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tak jak w poprzednich dniach protesty zapowiadane są w wielu polskich miastach (według KOD we wszystkich miastach wojewódzkich) oraz za granicą. Poniżej lista, którą będziemy aktualizować.

Interaktywną mapę demonstracji w obronie niezależności sądów - znajdziecie tutaj.

Warszawa

Godz. 18.00, Pałac Prezydencki (protest organizowany przez partię Razem)

Godz. 20.00, Sąd Najwyższy, Plac Krasińskich (protest organizowany przez KOD, o 21.00 światełko nadziei)

Poznań

Godz. 21, park Kasprowicza przy Arenie

Lublin

Godz. 21, pl. Litewski

Białystok

Godz. 21, Sąd Okręgowy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Gdańsk

Godz. 14, manifestacja na placu Solidarności

Katowice

Godz. 21, przed Sądem Okręgowym przy ul. Francuskiej 38

Kraków

Godz. 19-22, Rynek Główny, wieża ratuszowa

Bochnia

Godz. 21, ul. Kościuszki 4

Tarnów

Godz. 21, ul. J. Dąbrowskiego 27

Oświęcim

 Godz. 21, ul. Rynek Główny 14

Nowy Targ

 Godz. 21, ul. Ludźmierska 29

Zakopane

Godz. 21, ul. Gimnazjalna 13

Brzesko

Godz. 21, ul. Kościuszki 20

Dąbrowa Tarnowska

Godz. 21, ul. Jakuba Bojki 2

Chojnice

Godz. 21, ul. Młyńska 30

Chrzanów

Godz. 21, Al. Henryka 23

Kielce

Godz. 21, ul. Seminaryjska 12

Myślenice

Godz. 21, ul. Piłsudskiego 7A

Nowy Sącz

Godz. 21, ul. Pijarska 3

Olkusz

Godz. 21, ul. Króla Kazimierza Wlk. 45

Limanowa

Godz. 21, ul. J. Marka 19,

Sucha Beskidzka

Godz. 21, ul. A.Mickiewicza 11

Muszyna

Godz. 21, ul. Kity 18

Suwałki 

Godz. 21, ul. Waryńskiego 45

Biała Podlaska

Godz. 21, Sąd Rejonowy, ul. Brzeska 20

Zamość

Godz. 21, Sąd Okręgowy, ul. Akademicka 1

Chełm

Godz. 21, Sąd Rejonowy, ul. Armii Krajowej 16

Puławy

Godz. 21, Sąd Rejonowy, ul. Lubelska 7

Radzyń Podlaski

Godz. 21, Sąd Rejonowy, ul. Wyszyńskiego 5

Wadowice

Godz. 21, ul. Żwirki i Wigury 9

Wieliczka

 Godz. 21, ul. Janieńska 25

Gorlice

Godz. 21, ul. Biecka 5

Miechów

Godz. 21, ul. Kościuszki 3a

Opole

Godz. 21

>> Sąd Rejonowy w Brzegu, ul. Chrobrego 31

>> Sąd Rejonowy w Głubczycach, ul. Kochanowskiego 1

>> Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Sądowa 6

>> Sąd Rejonowy w Kluczborku, ul. Katowicka 2

>> Sąd Rejonowy w Nysie, plac Kościelny 6

>> Sąd Rejonowy w Oleśnie, ul. Sądowa 3

>> Sąd Rejonowy w Prudniku, ul. Kościuszki 5

>> Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich, ul. Opolska 11

Płock

Godz. 21-22, Sąd Okręgowy, plac Narutowicza 6

Świnoujście

Godz. 21, budynek sądu przy ul. Paderewskiego 6

Sławno

Godz. 21, budynek sądu przy ul. Pułku Ułanów 20

Gryfice

Godz. 21, budynek sądu rejonowego ul. Wysoka Brama 2

Wołomin

Godz. 20, Sąd Rejonowy w Wołominie

Płońsk

Godz. 21, Sąd Rejonowy (ul. Sienkiewicza 9a), 

Wrocław

Godz. 20, Rynek

Rzeszów

Godz. 21. 00 pod Zamkiem Lubomirskich

Toruń

Godz. 21.00, Sąd okręgowy, ul. Piekary 51

Szczecin

Godz. 21.00, pod gmachem sądu przy pl. Żołnierza

Częstochowa

Godz. 21.00, przed siedzibę sądu okręgowego przy ul. Dąbrowskiego

Płock

Godz. 21.00, Sąd Okręgowy, pl. Narutowicza 6

Myszków

Godz. 21.00, przed siedzibą sądu rejonowego przy ul. Kwiatkowskiego

Koszalin

Godz. 21.00, przy ul. Waryńskiego

Zielona Góra

Godz. 21, plac Słowiański

Bruksela

Godz. 21, Ambasada Polski, Rue Stevin 139 

Kopenhaga

Godz. 20-21, Richelieus Allé 12, 2900 Hellerup

Berno

Godz. 20-21.30, Helvetiaplatz, Berno

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.