Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Każda wokalistka Women’s Voices Kolektyw zaśpiewa w Warszawie zarówno swoją piosenkę, jak też cover wybrany przez Paulinę Przybysz, dyrektorkę artystyczną projektu.

Women’s Voices Kolektyw

Kobiece głosy w ramach Women’s Voices Kolektyw widzowie usłyszą w dwóch kombinacjach:

** na zakończenie pierwszego dnia koncertów, 17 czerwca o godz. 23 w składzie: Paulina Przybysz, Ania Karwan, Margaret, Julia Pietrucha i Natalia Przybysz.

** na koniec festiwalu, 18 czerwca o godz. 23 w roli głównej z: Pauliną Przybysz, Moniką Borzym, Kasią Lins, Marią Peszek i Brodką.

Paulina Przybysz podkreśla, że przygotowaniom do koncertów przyświeca idea siostrzeństwa. - Atmosfera wokół prób, samego występu, jak i to wszystko dookoła, co towarzyszy naszym spotkaniom, ładuje akumulatory i przypomina mi, że na szeroko rozumianej scenie nie jesteśmy po to, żeby rywalizować – opowiada.

Poprzez sztukę chcemy tworzyć wspólne przestrzenie, w których kobieca energia może czuć się bezpiecznie i która może inspirować do odwagi polskie kobiety.

Rozmowy o odwadze

Co Jest Grane Festivalowi towarzyszy w tym roku strefa spotkań „Be Brave", w której dziennikarki „Wyborczej" porozmawiają z artystkami i artystami m.in. o odwadze i byciu sobą.

 

- Siostrzeństwo i odwaga wypowiadania własnego zdania wybrzmiewa zarówno w autorskich piosenkach naszych artystek, jak i za pomocą światowych power songów oraz słów kobiecych autorytetów – uważają organizatorzy. - To właśnie nasze „Be Brave". Takie hasło przyświeca naszej strefie festiwalowej, do której serdecznie zapraszamy na inspirujące spotkania.

Co Jest Grane Festival Women's Voices 2022

To 10 koncertów w ciągu dwóch dni (17-18 czerwca), swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to, co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata.

Wszystko w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich w Warszawie (ul. Myśliwiecka 1).

Bilety na: eBilet.pl, Going.pl oraz Empik Bilety. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.

Organizatorami Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition są Agora S.A. i Wyborcza.pl.

Patronat Honorowy nad festiwalem objął Prezydent M. St. Warszawy

Partnerem głównym festiwalu jest Answear.com, partnerem strategicznym ŠKODA a partnerem merytorycznym Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Festiwal sponsoruje Perła Browary Lubelskie

Partnerami festiwalu zostali Miasto Stołeczne Warszawa, Instax Fuji Film, Szwajcarska Organizacja Turystyczna, Pandora, Belvedere, Factory Annopol i Ursus, Herbapol, Enel-Med Stomatologia, ESTELL Medycyna i Stomatologia Estetyczna

Patroni medialni: Wysokie Obcasy, Rock Radio, Helios, SundanceTV, KMAG, HIRO, KAMPUS, Radio Nowy Świat, Rytmy.pl, CGM, Noizz

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.