Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Women's Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com to z jednej strony festiwal z dobrą polską muzyką bez ograniczenia stylów wykonywaną przez topowe żeńskie gwiazdy, a z drugiej strony impreza z przesłaniem. Bilety na to wydarzenie można kupić na ebilet.pl

Girl power

Hasłem tegorocznej, trzeciej edycji jest "Girl power". Podobnie jak w poprzednich latach dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w tym projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej.

 

Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia.

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert "Women's Voices Girl Power", podczas którego będzie można usłyszeć w unikalnych duetach m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.

Muzyczna niespodzianka

Dodatkowo w nowym terminie 9-10 października organizatorzy przygotowują jeszcze jedną muzyczną niespodziankę dla uczestników festiwalu. O szczegółach będą informować już wkrótce.

Na festiwalowiczów będą czekać też m.in. strefa spotkań „Od Nowa" inspired by Answear.com z cyklem rozmów, do których zaproszone zostały twórczynie i aktywistki, a także strefa mody.

Karnety i bilety na: ebilet.pl.

Organizatorzy i partnerzy

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz.

Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com.

Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon, Masz Wybór, Ziaja. Patronem medialnym festiwalu są Wyborcza.pl, Radio TOK FM, Helios, Kino Polska Muzyka, Wp.pl.

Ważny komunikat: wszystkie zakupione bilety utrzymują ważność w nowym terminie. Osoby, które kupiły bilet, ale z różnych powodów nie będą mogły uczestniczyć w festiwalu w październiku, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem wybranej przy zakupie bileterii eBilet, Empik lub Goingapp do 30 września br.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.