W tym tygodniu każdy tekst wydaje się niewystarczający. Dlatego Mistrzowie Słowa milczą
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Drodzy czytelnicy i słuchacze, drogie czytelniczki i słuchaczki,

każdy tekst, który planowałyśmy do Mistrzów Słowa w ten weekend, wydaje się niewłaściwy - słowa, które odzwierciedlają to, co teraz czujemy i myślimy, dopiero się piszą, a historie czekają na opowiedzenie...

Dlatego też bardzo Was przepraszamy, ale w tym tygodniu nie będzie nowego odcinka naszego podcastu. Zachęcamy do sięgnięcia do biblioteki Mistrzów Słowa - jesteśmy przekonane, że znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie, wyszukają tekst, który odpowie na Wasze potrzeby w ten weekend.

My natomiast czekamy na tekst o zwycięstwie Ukrainy, z którą się solidaryzujemy i którą wspieramy.

Urszula Pieczek i Julia Radziwiłł

„Mistrzowie Słowa" co sobotę w Klubie „Wyborczej"

Co sobotę słuchacze podcastu „Mistrzowie Słowa" mogą się zapoznać z najciekawszymi publikacjami „Gazety Wyborczej". Są to teksty pochodzące z magazynów: „Wolna Sobota"„Duży Format"„Wysokie Obcasy"„Ale Historia"„Książki" i „Wyborcza Classic". Każdy odcinek podcastu to spotkanie nie tylko z interesującym artykułem, ale również z wyjątkowym głosem – publikacje „Wyborczej" czytają wybitne aktorki i wybitni aktorzy: Bartosz BieleniaWojciech MalajkatJerzy RadziwiłowiczBorys SzycMaciej StuhrPiotr FronczewskiRoma GąsiorowskaArkadiusz JakubikMaria SewerynKarolina GruszkaMirosław ZbrojewiczJanusz ChabiorAndrzej Chyra,Maja KomorowskaMagdalena PopławskaBartłomiej TopaDaniel OlbrychskiKinga PreisKrystyna JandaAndrzej SewerynMaja Ostaszewska i inni.

Dołącz do Klubu „Wyborczej", kupując najwyższy – klubowy – pakiet prenumeraty cyfrowej na stronie Wyborcza.pl/prenumerata.

„Mistrzowie Słowa" to kolejny podcast tworzony przez redakcję „Gazety Wyborczej". Od końca 2019 roku na Wyborcza.pl – od poniedziałku do piątku rano – pojawia się podcast „8:10", w którym dziennikarze „Wyborczej" i Wyborcza.pl komentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie, polecają wydarzenia kulturalne oraz opowiadają o swoich tekstach. Dodatkowo co sobotę w ramach „8:10" publikujemy cotygodniowy cykl "Książki. Magazyn do słuchania", w którym Michał Nogaś rozmawia z autorami książek. W serwisie dostępne są podcasty programu „Jutronauci" i podcasty „Wysokich Obcasów" oraz nasz nowy podcast redakcji „Gazety Stołecznej" – „Warszawa nadaje".

Polecamy też serię audiobooków Wydawnictwa Agora pod tym samym tytułem, którą można znaleźć na stronie Kulturalnysklep.pl i Publio.pl.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem