Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dorota Kotas to laureatka Nagrody Conrada 2020 i Nagrody Literackiej "Gdynia" w kategorii proza. W swoim tekście "Sekretne życie działek" opublikowanym w "Wysockich Obcasach" 6 marca 2021 r. pisze: "Bardzo chciałam być prawdziwym działkowcem, czyli człowiekiem stwórcą, niezależnym producentem tlenu". Klubowiczki i Klubowicze "Wyborczej" będą mogli posłuchać tego tekstu w interpretacji Julii Wyszyńskiej w podcaście "Mistrzowie słowa".

"Mistrzowie słowa" co sobotę w Klubie "Wyborczej"

Co sobota słuchacze nowego podcastu "Mistrzowie słowa" będą mogli się zapoznać z najciekawszymi publikacjami "Gazety Wyborczej". Będą to teksty pochodzące z magazynów: "Wolna Sobota", "Duży Format", "Wysokie Obcasy", "Ale Historia", "Książki" i "Wyborcza Classic". Każdy odcinek podcastu to spotkanie nie tylko z interesującym artykułem, ale też wyjątkowym głosem - publikacje "Wyborczej" czytać będą wybitne aktorki i wybitni aktorzy.

Premierowy odcinek "Mistrzów słowa", w którym Bartosz Bielenia przeczytał reportaż Grzegorza Szymanika, był dostępny dla wszystkich internautów na Wyborcza.pl w podcaście "8:10". Kolejnych odcinków mogą wysłuchać posiadaczki i posiadacze pakietu klubowego Wyborcza.pl na www.wyborcza.pl/mistrzowieslowa oraz subskrybenci TOK FM Premium. 

Przy okazji premiery nowego podcastu "Mistrzowie słowa" zespół "Gazety Wyborczej" przypomina też i poleca serię audiobooków Wydawnictwa Agora pod tym samym tytułem, którą można znaleźć na stronie Kulturalnysklep.pl.

"Mistrzowie słowa" to kolejny podcast tworzony przez redakcję "Gazety Wyborczej". Od końca 2019 r. na Wyborcza.pl - od poniedziałku do piątku rano - pojawia się podcast "8:10", w którym dziennikarze "Wyborczej" i Wyborcza.pl komentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie, polecają wydarzenia kulturalne oraz opowiadają o swoich tekstach. Oprócz tego w serwisie dostępne są podcasty programu "Jutronauci", nowe odcinki "Radia Książki" i podcasty "Wysokich Obcasów". 

Dołącz do Klubu „Wyborczej"

Członkinie i członkowie Klubu mogą nie tylko czytać wszystko, co piszemy. Mają też bezpośredni kontakt z redakcją, zaproszenia na ekskluzywne spotkania i dwie dodatkowe prenumeraty dla bliskich. Do tego dostęp do naszego archiwum (z ponad 4 mln artykułów od 1989 r.!), a w prezencie na powitanie jeszcze trzy miesiące darmowego dostępu do podcastów Radia TOK FM.

Dołącz do Klubu „Wyborczej", kupując najwyższy – Klubowy – pakiet prenumeraty cyfrowej na stronie Wyborcza.pl/prenumerata

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.