Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Natalia Szroeder to kolejna piekielnie zdolna artystka, której dotychczasowa, oryginalna droga artystyczna pokazuje świadome dążenie do eksplorowania kolejnych obszarów jej twórczej aktywności.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Natalia Szroeder

Piosenkarka podbijała serca publiczności i widzów dużych telewizyjnych festiwali muzycznych.

Talent Natalii Szroeder dostrzegły też legendy polskiej sceny muzycznej, jak Zbigniew Wodecki czy Irena Santor, którzy zapraszali ją do swoich projektów. W ostatnim czasie współpracowała m.in. z Vito Bambino (Bitamina), Quebonafide czy Ralphem Kaminskim.

 

Artystka może pochwalić się podwójnie platynowymi i platynowymi płytami za single pochodzące z albumu „NATinterpretacje".

Olsztyn Green Festival 2022

W dniach 12-14 sierpnia na terenie CRS „Ukiel" w Olsztynie (ul. Kapitańska) wystąpią także m.in. Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Mrozu, Baranovski i Kasia Lins.

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, spotkania propagujące ochronę środowiska, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Tradycyjnie zjadą topowe food trucki i fashion trucki.

Bilety na: Ebilet.pl oraz Goingapp.pl.

Organizatorem Olsztyn Green Festival jest Agora SA i Wyborcza.pl, współorganizatorem jest Miasto Olsztyn.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.