Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kasia Lins w 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz ostatni", który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy oraz dziennikarzy.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Kasia Lins

Jej ostatni album pt. „Moja wina" (2020 r.) to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.

W 2020 została laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Otrzymała też nominację do Fryderyka 2021 w kategorii album roku pop alternatywny za swój ostatni krążek.

Muzykę, koncerty i klipy Kasi Lins charakteryzuje tzw. duszna atmosfera i „kinematograficzny nastrój".

 

Olsztyn Green Festival 2022

W dniach 12-14 sierpnia na terenie CRS "Ukiel" w Olsztynie (ul. Kapitańska) wystąpi także m.in. Daria Zawiałow. 

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, spotkania propagujące ochronę środowiska, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Tradycyjnie zjadą topowe food trucki i fashion trucki.

Bilety na: ebilet.pl oraz goingapp.pl.

Organizatorem Olsztyn Green Festival jest Agora SA i Wyborcza.pl, współorganizatorem jest Miasto Olsztyn.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.