Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że po zaledwie dwóch studyjnych albumach Daria Zawiałow rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych rodzimych wokalistek.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Daria Zawiałow

Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie zaś jest wulkanem energii.

Daria tworzyła Męskie Granie Orkiestra w ’20 i ’21 roku, mając za partnerów Igo, Króla, Vito Bambino i Dawida Podsiadło.

 

W tym roku została laureatką nagrody MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act.

Olsztyn Green Festival 2022

Olsztyn Green Festival 2022 zaplanowano w dniach 12-14 sierpnia, tradycyjnie wszystkie wydarzenia będą na terenie CRS "Ukiel" w Olsztynie (ul. Kapitańska).

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, spotkania propagujące ochronę środowiska, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Tradycyjnie zjadą topowe food trucki i fashion trucki.

Bilety na: ebilet.pl oraz goingapp.pl.

Organizatorem Olsztyn Green Festival jest Agora SA i Wyborcza.pl, współorganizatorem jest Miasto Olsztyn.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.