Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Organizatorzy Olsztyn Green Festival 2021 ogłosili, że nad jeziorem Ukiel wystąpi Clock Machine.

Clock Machine

To grupa, która w ciągu swojej niemal 10-letniej kariery eksplorowała bardzo rożne estetyki. Ma na koncie trzy krążki oraz EP-kę, ale jej muzyka, będąca mieszanką rocka, funku i muzyki elektronicznej, zyskuje niesamowitego impetu podczas koncertów.

Jak mówią fani, to właśnie podczas występów na żywo można doświadczyć niezwykłego przepływu energii pomiędzy muzykami a publiką. Przekonali się o tym m.in. uczestnicy ich koncertów na Orange Warsaw Festival czy Przystanku Woodstock.

 

Skład Clock Machine tworzą: Igor Walaszek, Konrad Nikiel, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Marcin Pater.

Ich ostatni album, „Prognozy”, pokazuje nieco inne oblicze zespołu. Zawierająca 13 utworów produkcja miała premierę w marcu ubiegłego roku. Zebrała bardzo dobre recenzje i przyciągnęła rzesze fanów na koncerty.

- Clock Machine wraca z albumem, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach – mówili muzycy o swoim najnowszym wydawnictwie.

OGF 2021: kto zagra

Olsztyn Green Festival 2021 planowany jest w dniach 13-15 sierpnia. Zielony festiwal potrwa więc trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów. Na terenie CRS "Ukiel" w Olsztynie wystąpią także: Brodka, sanah, Natalia Przybysz, Zalewski, Ørganek, Pezet, Karaś/Rogucki, Kwiat Jabłoni, Muniek i Przyjaciele, Miuosh, Margaret, Arek Kłusowski, Kirszenbaum, Misia Furtak, Sorry Boys, Shyness!, Bartek Królik i Błażej Król.

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, spotkania propagujące ochronę środowiska, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Tradycyjnie zjadą topowe food trucki i fashion trucki.

Olsztyn Green FestivalOlsztyn Green Festival ROBERT ROBASZEWSKI

Bilety na: eBilet.pl, Empikbilety.pl, Goingapp.pl. Bilety kupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Organizator: Agora SA, współorganizator: Urząd Miasta w Olsztynie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.