Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Paweł Kapliński, znany jako Pezet, na polskiej scenie pojawił się pod koniec lat 90., współtworząc z Onarem duet Płomień 81. Od tej chwili nieustannie utrzymuje się w czołówce najważniejszych rodzimych raperów.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Ostatni album Pezeta, "Muzyka Współczesna" z 2019, osiągnął status podwójnej platyny, z niego pochodzi jeden z najpopularniejszych utworów rapera, diamentowy singiel "Magenta".

 

Muzyk ma też coraz większą radość z koncertów, które zresztą przez koronawirusa były ostatnio odwoływane. - Chyba wcześniej tego nie doceniałem - mówił w wywiadzie dla Gazeta.pl. - Jak stoisz na scenie, masz przed sobą 1500 osób i robisz z nich "dywan, który lata", daje ci to więcej satysfakcji niż wszystko inne.

Przypomnijmy, że Olsztyn Green Festival 2021 planowany jest w dniach 13-15 sierpnia. Zielony festiwal potrwa więc trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów. Wystąpią także: Brodka, sanah, Natalia Przybysz, Zalewski, Ørganek, Karaś/Rogucki, Kwiat Jabłoni, Muniek i Przyjaciele, Miuosh, Arek Kłusowski, Kirszenbaum, Misia Furtak, Sorry Boys, Shyness!, Bartek Królik, Błażej Król. A to jeszcze nie wszystko…

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Bilety na: ebilet.pl, empikbilety.pl i goingapp.pl. Bilety kupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.