Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Margaret, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, uzupełnia pokaźną listę topowych artystek Olsztyn Green Festival 2021.

Chcesz dostawać mailem najważniejsze informacje z Olsztyna? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. Prześlij go także rodzinie i znajomym.

Margaret na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa - "Add the Blonde" (2014) i "Just the Two of Us" (2015) - nagrodzone platyną.

Podpisany na początku kariery międzynarodowy kontrakt pozwolił jej rozwijać skrzydła pod okiem najlepszych profesjonalistów branży muzycznej. Dwa lata temu piosenkarka postanowiła zrobić zwrot w swojej karierze, czego rezultatem był album "Gaja Hornby" (2019), w 100 proc. polskojęzyczny materiał. Płyta zdobyła nominację do Fryderyka w kategorii album roku pop.

W 2021 roku Margaret powróciła z nowym krążkiem "Maggie Vision".

 

- To jest właściwie mój drugi debiut - uważa Margaret. - Mój nowy album jest słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją.

Już na płycie "Gaja Hornby" były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody.

Przypomnijmy, że Olsztyn Green Festival 2021 planowany jest w dniach 13-15 sierpnia. Zielony festiwal potrwa więc trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów. Wystąpią także: Brodka, sanah, Natalia Przybysz, Zalewski, Ørganek, Karaś/Rogucki, Kwiat Jabłoni, Muniek i Przyjaciele, Miuosh, Arek Kłusowski, Kirszenbaum, Misia Furtak, Sorry Boys, Shyness!, Bartek Królik, Błażej Król. A to jeszcze nie wszystko…

Będą ponadto tak lubiane przez publiczność spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Bilety na: ebilet.pl, empikbilety.pl i goingapp.pl. Bilety kupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.