Dlaczego ograniczono szczepienie czwartą dawką do osób po osiemdziesiątce - pyta Czytelniczka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wczoraj wyczytałam, że ogromna liczba szczepionek na COVID-19 zostanie prawdopodobnie zmarnowana. Zapłaciliśmy za nie naszymi podatkami.

Dowiedziawszy się o tym, próbowałam zapisać się na czwartą dawkę (mój mąż również). Podkreślam, że oboje mamy choroby współistniejące - mąż cukrzycę, natomiast ja reumatoidalne zapalenie stawów. Obie choroby to choroby autoimmunologiczne. Jednak nie możemy się zaszczepić, ponieważ nie mamy 80 lat. Jakże to więc jest w tym kraju - lepiej wylać niż pozwolić wykorzystać tym, którzy chcieliby się zaszczepić!.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Bo w tym kraju, na "tej ziemi"
buk tak chciał
już oceniałe(a)ś
12
0
Madry list i zawarte w nim pytanie.Marnotrastwo tego nierzadu dochodzi do zenitu.Zaszczepic wszystkich chetnych w kraju bez wzgledu na wiek jezeli tylko chca.Pozostala reszte dac biednym krajom w imie pomocy blizniemu mieniacy sie chrzescijanami rzadzacy.
już oceniałe(a)ś
6
0
"Nie możemy się zaszczepić, ponieważ nie mamy 80 lat" - poczekajcie, aż skończycie.
@Pretoriane
Ale wtedy szczepionka będzie przeterminowana :-(
już oceniałe(a)ś
8
0