Mam sygnały od znajomych, którzy prowadzą działalność hotelarską w górach i nad morzem i chętnie przyjmą większe grupy z Ukrainy, ale bez pomocy finansowej nie dadzą rady.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chciałabym za pośrednictwem Państwa redakcji przekazać

APEL DO POLSKIEGO RZĄDU, ABY URUCHOMIŁ BŁYSKAWICZNĄ POMOC FINANSOWĄ DLA WŁAŚCICIELI HOTELI I PENSJONATÓW NA TERENIE KRAJU, KTÓRZY CHCĄ PRZYJĄĆ UCHODŹCÓW Z UKRAINY.

Mam sygnały od znajomych, którzy prowadzą działalność hotelarską w górach i nad morzem i chętnie przyjmą większe grupy z Ukrainy, ale bez pomocy finansowej nie dadzą rady. Taka pomoc pozwoli wesprzeć prywatne osoby, które decydują się na przyjęcie poszkodowanych do swoich domów i mieszkań. Bardzo proszę o opublikowanie mojego apelu lub przekazanie go bezpośrednio do odpowiednich przedstawicieli rządu.

Beata Szczepańska z Warszawy

listy@wyborcza.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rząd powinien to był zrobić już tydzień temu?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Odradzm robić taką wymiane.Co z tego że przez pół roku będziesz miał dotacjie od PiSu.
  Skończą się dopłaty a Hotelrz zostanie z ręką w nocniku.I z lokatorami z Ukrainu na jego wikcie i opierunku.Chcesz tego wolna wola tylko nie płacz jak skończą się gotacjie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0