Bieganie po ruchomej bieżni to dla mnie surogat ruchu. Dreptanie w miejscu. I to wcale nie w miejscu, w którym chciałabym być.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kiedy myślę o zdrowym stylu życia, przed oczami mam Skandynawów – szerokie przestrzenie, zielony las, jogging w mroźny, słoneczny dzień. Albo kąpiel w krystalicznym jeziorze, saunę i zdrową zupę.

Ewentualnie Australijczyków, którzy po porannym surfowaniu jedzą owsiankę z jagodami. Sport na powietrzu i prawdziwe jedzenie.

Trening w klimatyzowanej siłowni i batony proteinowe wydają mi się wynaturzone. Nienaturalne.

Rozumiem, że można wspinać się na szczyt. Bo jest. Albo surfować po falach. Bo to frajda.

Bieganie po ruchomej bieżni to dla mnie surogat ruchu. Dreptanie w miejscu. I to wcale nie w miejscu, w którym chciałabym być.

Dorota

Co Wy na to: listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja lubie swoją bieżnie, mąż kupił przez geekbuying polskie i bardzo sobie cenimy bieganie w domu, a nie w zimie po śniegu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  > Trening w klimatyzowanej siłowni i batony proteinowe wydają mi się wynaturzone. Nienaturalne.
  To nie biegaj w klimatyzowanej siłowni i nie jedz batonów.

  > Bieganie po ruchomej bieżni to dla mnie surogat ruchu. Dreptanie w miejscu. I to wcale nie w miejscu, w którym chciałabym być.
  To nie korzystaj z bieżni. Przymusu nie ma. A, i jeszcze przypomnę, że półtora roku temu chodzenie po lasach i parkach było zakazane (a nawet wychodzenie w celu rekreacyjnym). Oraz tysiące ludzi siedziało w domach na kwarantannie. I bieżnia wielu z nich uratowała zdrowie psychiczne.

  Nie rozumiem, po co Redakcja zamieszcza takie absurdalne nibyprzemyślenia?
  już oceniałe(a)ś
  1
  2