Dlaczego przekładają terminy - zastanawia się czytelnik z Podkarpacia i odpowiada sobie, że może szczepionki pojechały do Rzeszowa.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jestem 50+, udało mi się zarejestrować na szczepienie 31 marca w nocy, potem sprawdzałem, czy coś się zmieniło.

Ale teraz właśnie przełożyli mi termin na następny tydzień. Pod numerem 989 nie potrafili mi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego. I dlaczego nikt nie zadzwonił zaproponować innego miejsca w innym, bliższym terminie.  A przecież trąbią w TVP, że szczepionki przyjechały, jadą, będzie ich coraz więcej.

Wymądrzanie się ministra Dworczyka tylko podnosi ciśnienie.

Informacja z miejsca, gdzie miałem być zaszczepiony jest taka, że szczepionki nie dojechały, wszystkim przekładają terminy. Plotka głosi, że szczepionki pojechały do Rzeszowa, na szczepienia przed wyborami.

Marek z Podkarpacia

listy@wyborcza.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Punkt szczepień nie podał jeszcze nowych terminów rocznikom 44 , 45, więc czekają ci, co nie mieli termonów, inni z terminami na maj widać poczekają do maja. Mam ten sam termin, co mój ojciec, jeden dzień różnicy. Nie wszędzie jest jak w PODKARPACIU.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Szczepienie tych młodych basiorów z ABW w Rzeszowie to po prostu majstersztyk. W kolejce czekają wyborcy PiS, bo demokracja to to co MY uważamy za demokrację.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Szczepionki do Polski dojechały. I na tym skończyła się prawda o ich dystrybucji. Wg słów Dworczyka są 'na etapach pośrednich dystrybucji ' w wynajętych firmach. Ew. opóźnienia i straty rozmrożonych szczepionek obciążają te firmy, broń boże wspaniały Narodowy Plan Szczepień.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Moja mama mieszka w mieście w zupełnie innej części Polski i też zmieniono jej termin drugiej dawki - na wcześniejszy. No ale to nie Podkarpacie z Rzeszowem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dlaczego nie szczepią 24/24 także w niedzielę. Jeśli nie jest to brak szczepionek to jest to tylko nieudolność organizatorów . A przelewanie zwiększonych ilości do Rzeszowa zakrawa na ludobójstwo reszty Polaków.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Mam dwa razy przełożony termin i szczepię się jutro. Moja przyjaciółka z Podkarpacia we wtorek
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  W związku z wyborami w Rzeszowie, które mogą spowodować wzrost liczby zarażonych, uważam, że całkiem oficjalnie wszyscy chętni powinni tam zostać zaszczepieni. Przecież Rzeszów to nie Nowy Jork i taka ilość szczepionek przy przewidywanych dostawach rzędu kilku milionów to po prostu pikuś.
  @ewa54
  było 500+, dziś jest szczepienie przed wyborami, jak zwykle u pis-owców, ''ja ci coś ty mi coś''
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @ewa54
  Hahaha, dobre. Jakby nastąpił taki precedens, to wielu prezydentów - tych z jajami, dla których mieszkańcy coś znaczą - celowo by zrezygnowało z funkcji, żeby zaszczepić całą gminę. Być może z wdzięczności za to, wyborcy by na nich zagłosowali ponownie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @ewa54
  To ironia czy na poważnie?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @halice1
  Oczywiście, że na poważnie - przecież szczepiliby się i ci co zagłosują na kandydata opozycji i ci głosujący na kandydata PiS czy SP. Przecież przed wyborami prezydenckimi był podnoszony alarm, że to narażanie życia i zdrowia obywateli - w Rzeszowie jest identyczna sytuacja tylko w skali mikro. Dobrze byłoby aby z taką inicjatywą wystąpił przedstawiciel opozycji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Skrajny_centrysta
  To byliby nie prezydenci z jajami, tylko nieodpowiedzialni pseudocwani idioci.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0