Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kolejne głosy czytelników o strajku mediów.

M. Gibczyńska:

Czarny obraz ekranu telewizyjnego i komunikaty powtarzane w radiu były przerażające. Wielu osobom przypomniał się stan wojenny, niestety. Mam nadzieję, że solidarny protest wielu mediów przyniesie pozytywne efekty i takie okrutne działania zostaną zahamowane. I nadal będziemy mieli dostęp do prawdziwych wiadomości i opracowań.

Jolanta Roman:

Chcę nadal oglądać TVN ,TVN Style,TVN 24,Polsat... Od dzisiaj oglądam tylko i wyłącznie te programy, żadnych innych (nigdy, nigdy nigdy! nie oglądam państwowej Jedynki, Dwójki ani nie słucham rydzykowego radia).

Piotr Wyganowski:

Popieram w pełni protest wolnych mediów. Uważam, że jest  głęboko uzasadniony. Nie dajmy się zniewolić pisowskiej propagandzie!!

Przemysław Witecki:

Ja, moja małżonka, syn i córka jesteśmy z Wami. Walczcie do upadłego.

Grzegorz Mieszczak:

Społeczeństwo musi się ocknąć, rząd kopiuje mechanizmy walki Orbána, bo tylko w ten sposób może przetrwać przy sterach, ale nie pozwalajmy na to! Jestem Waszym czytelnikiem od zawsze. Pamiętam doskonale stare czasy /jestem rocznik 1956/, jednak dopiero teraz, odcięty od bieżących wydarzeń, poczułem z całą mocą, co nam grozi.

Gratuluję skoordynowanej akcji mediów, opozycja mogłaby się od Was uczyć skutecznego działania.

K. Gawlik:

Dołączam do protestu w ochronie niezależnych mediów.

Ryszard:

W pełni popieram protest mediów.

RT:

Ta władza boi się tylko działań bez białych rękawiczek. Tak trzymać. Pozdrawiam

krista56:

Proszę o wznowienie polskojęzycznej stacji Wolnej Europy.

Magdalena Szeller:

Świetna akcja - macie moje poparcie.

Anna:

Jesteśmy z Wami. Nie chcemy powrotu cenzury.

Melania65:

Trwajcie i piszcie dla nas. Piszcie o faktach. Podawajcie do publicznej wiadomości haniebne i kłamliwe słowa PiS. Pokazujcie wszystkie nadużycia, tak jak dotychczas to robiliście. Pokazujcie prawdę bez owijania jej w bawełnę. Bo zakłamania i chamstwa oraz tępej propagandy tego (nie)rządu nie da się w żaden sposób usprawiedliwić i zracjonalizować.

iwa3543:

Jestem z Wami od 1989 r. Nie dawajcie się i bądźcie uczciwi!

Optymistka1608:

Mam nadzieję, że wariant węgierski u nas nie przejdzie, ale musimy walczyć. To, co robi władza, jest wprost niewiarygodne. Wystawiać na próbę cały naród, który tyle już historycznie zaliczył tragedii? Czy ci ludzie nie mają sumienia, honoru, wreszcie podstawowej moralności?

janaren12:

Nie spoczywajcie, my też! Dziękujemy za protest, inna sprawa, że zobaczyliśmy, jak jesteście potrzebni, jak bez was jest pusto!

listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.