Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mafijna grupa trzymająca władzę wyprowadza nas po cichu z Europy, blokując decyzję o pieniądzach UE na ratowanie naszego kraju, mając na ustach hasło walki o Unię.

To ostatni moment pokazania samym sobie, Europie i światu, że nie jesteśmy jak barany, które trochę pobekując, idą posłusznie na rzeź! Pokażmy, że zdecydowanie sprzeciwiamy się uchwale Sejmu RP popierającego rządowe weto dla stanowiska Unii: "Pieniądze za praworządność". Nie może być cichej zgody na takie draństwo szykowane przez kłamców i złodziei. Partia PiS się "wyżywi" i obłowi tym, co wytwarza polskie społeczeństwo. Oni przeżyją bez pieniędzy unijnych, ale zwykli Polacy, polscy producenci, ludzie kultury, edukacji, też rolnicy i górnicy (!), mogą wpaść w dramatyczne sytuacje!

Nie wystarczą wyniki ankiet prezentujących proeuropejskie preferencje Polaków. Konieczny jest  publiczny, spontaniczny protest przeciw szykowanej nam katastrofie. To ostatni dzwonek, skoro  parlamentarna opozycja jest zdolna tylko do kuluarowych gierek.

Niech wyp... ci, którzy potrafią tylko trzymać się koryta, nie potrafią rządzić, tworzą kraj bezprawia, policyjnej, prymitywnej dyktatury ciemniaków.

Nie bądźmy ilustracją kisielowej diagnozy, że już urządziliśmy się w d...!

Wkurwiony do granic, jeden z milionów zwykłych Polaków

Piszcie:listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.