Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

OGÓLNOPOLSKI STRAJK KOBIET

RADA KONSULTACYJNA PRZY OGÓLNOPOLSKIM STRAJKU KOBIET

W dalszym ciągu apeluję do Was o nieustępliwość w walce o prawa kobiet.

Uważam, że należy zrobić wszystko, aby ten pisowski rząd upadł, gdyż prowadzi nasz kraj do katastrofy. Należy przypominać społeczeństwu, że partyjka Ziobry używa dokładnie stalinowskiej narracji z 1947 roku o utracie suwerenności dotyczącej odrzucenia planu Marshalla i wchodzi w promoskiewską narrację jak Hitler w 1939 roku. „Solidarna Polska” to tzw. różańcowi komuniści, którzy chcą zniszczyć Polskę wg scenariusza pisanego w Moskwie i są bardzo podobni do targowicy z końca XVIII w.

Cały PiS należy zdecydowanie potępiać, przystąpić do ofensywy i stosować tzw. czarny PR, odrzucić idiotyczną formułę tzw. fałszywej poprawności. Niech PiS się tłumaczy „że nie jest wielbłądem”. Wulgaryzmy – jak najbardziej stosować, bo PiS chce narzucić salonową narrację dla panienek z dobrych domów.

Na opozycję parlamentarną nie liczcie. Oni są przesiąknięci pacyfizmem podobnie ja KOD, którego jestem członkiem. Musiałem czekać 5 lat, aby wreszcie opozycja zaczęła mówić, że za wszystko odpowiada Jarosław Kaczyński (mówiłem głośno o tym od 2015 r., tylko nikt mnie nie słuchał).

O beznadziejności naszej opozycji – m.in. PO i PSL – świadczy reakcja na tragedię protestu samospalenia Piotra Szczęsnego przeciwko dyktaturze PiS i łamaniu konstytucji. Opozycja tę tragedię zamiotła „pod dywan”.

Uważam, że rządy PiS wypełniają już wszystkie warunki, aby je uważać za rządy okupacyjne, a ludzi dla nich pracujących lub wspierających za tzw. szmalcowników, gdyż wszystko, co czynią i robią, to jest tylko w imię własnych korzyści, a nie w interesie Polski i społeczeństwa, co szczególnie jest widoczne przy próbie veta dla budżetu UE.

Dziwi mnie to, że bardzo mało się mówi o nieszczęściu jakie liberum veto sprowadziło na Polskę w XVII i XVIII wieku . To symbol upadku Polski!!!! Analogia do obecnego weta  w sprawie budżetu UE jest aż nadto widoczna.

Ryszard Ignatowicz

 Piszcie:Listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.