Pani prezes może sobie wpisać do CV: rozwaliłam Trójkę, doprowadziłam do przygnębienia i rozpaczy milion słuchaczy, zwolniłam najlepszych fachowców- dziennikarzy, upokorzyłam Marka Niedźwieckiego i innych profesjonalistów z anteny - czytelnicy nie mają żadnych względów dla Agnieszki Kamińskiej, prezes Polskiego Radia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- W Trójce od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniało. Te same osoby prowadziły w ten sam sposób te same audycje. I tak przez 40 lat - stwierdziła Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia w tekście Agnieszki Kublik. - Te słowa to najlepszy dowód, że nie ma pojęcia o Trójce - odpowiadają dziennikarze z Myśliwieckiej.

Nasi czytelnicy im wtórują. Oto Wasze niektóre komentarze:

bambulibambolak: Dla normalnych ludzi kilkadziesiąt lat popularności danego programu i prowadzącego to dowód na silną markę stacji. Życzę dalszych rekordów malejącej słuchalności.

Oldkrakus:  Co by tu jeszcze, panowie, co by tu jeszcze? Stadnina w Janowie też przez 40 ostatnich lat nic nie robiła, tylko ciągle hodowała konie.

salve: Do CV pani prezes może sobie wpisać: rozwaliłam Trójkę, doprowadziłam do przygnębienia i rozpaczy milion słuchaczy, zwolniłam najlepszych fachowców-dziennikarzy, upokorzyłam Marka Niedźwieckiego i innych profesjonalistów z anteny.

Harami2: Pani Prezes - w Egipcie stoją takie duże ostrosłupy czworokątne prawidłowe. Prawie nic się nie zmieniły od ponad 4,5 tysiąca lat.  Po cholerę mają tak stać.

the-only-charybdis: Za to teraz - od paru lat - tak się zmieniło, że prawie nikt nie chce takiego radia słuchać.

Tak wyglądają wszystkie "sukcesy" PiS.

wildcat_1966: Mnie uczyli, że nie naprawia się czegoś, co dobrze działa! A skutki widać gołym okiem ...

KatemOka: Przez 40 lat "nic" się nie zmieniało, a popularność była. Od 2015 ciągłe zmiany i popularność spada. Jeśli pani prezes chciała zrobić nowe radio, to mogła je założyć i startować od zera, a Trójkę zostawić.

Trójkę po 40 latach słuchania pożegnałem, a tego, co jest, nie słucham, bo propagandę sukcesu mam już przećwiczoną.

Pysck: Pod tę rzekomo skamieniałą Trójkę przychodzili protestować słuchacze, gdy ją rozwalano. Zbierali pieniądze, by ją ratować, choć żaden szaman nie obiecywał im za to raju.

Czekamy na listy nie tylko o Trójce. Piszcie: listy@wyborcza.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Celem pani prezes było także rozgonienie wspólnoty słuchaczy Trójki.
  @Bohdan Wędrychowski
  Przegoniła do RNŚ. Tam jest teraz jakość.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @uliczka
  No i bez tępych reklam!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Celem pani prezes było owszem zasłużenie się w Partii. I tyle w temacie.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Każdego 1. kwietnia obchodzona była rocznica narodzin Trójki. Dzwonili słuchacze były życzenia. To ich głos świadczył o sile tej stacji!
  Lata temu odbył się koncert the Rolling Stones w Warszawie. Kilka lat temu zadzwonił słuchacz, który chciał zobaczyć ten koncert, ale zgubił bilet ... Po chwili zadzwonił inny słuchacz, który ten bilet znalazł i był wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jeszcze później zadzwonił kolejny ktoś, kto widział szczęście tej drugiej osoby....
  To była moc! To była magia Trójki! ....
  Nie potrafię znaleźć określenia na tę panią która to rozwaliła. Nie umiem tej postaci nazwać! Generalnie ta postać nie jest w stanie pojąć tego fenomenu. M. in. dlatego pewnie znalazła zjednanie wśród pisowskich notabli.
  Bo PiS to nie jest partia ani organizacja. To jest rodzaj sekty, to niejako "rewolucja" która działa tylko dlatego, że stworzyła wroga!
  Kim jest wróg? To każdy kto ma odmienne zdanie. Każdy kto budował a teraz broni Polskę odmiennej wizji od prezentowanej przez prezesa. Każdy "inny" jest godny tylko jednego - totalnego potępienia!
  Czy Trójka proklamowała idee budowy IV RP? Czy stawiała na odpowiednich ludzi? Krzewiła jedyne słuszne poglądy? To czy ma prawo istnieć?
  Od lat .... długich, długich lat, sobotnie popołudnia spędzałem przy gospodarskich pracach, słuchając audycji "Myśliwiecka 3-5-7". W ostatnią sobotę włączyłem Trójkę, aby sprawdzić, czy jest Stelka na posterunku. I niestety - był, ale niejaki Marek Wiernik, ten który wsławił się powiedzeniem, że Trójkę opanowali amatorzy, więc teraz pora na fachowców.
  Słucham zatem "fachowca" który zaczyna od prezentacji najnowszego albumu New Model Army i gada, że "band stworzył świetny album, że orkiestra pod okiem Sulivana nagrała muzykę na jakiejś wyspie.... po czym ten "fachowiec" włącza nagranie a .... to muzyka z zeszłego roku. W październiku ubiegłego roku, byłem na koncercie promującym ten "najnowszy album". "Fachowiec"! taki że natychmiast wyłączyłem radio.... Po prostu słuchanie "bandów, kapel, orkiestr .... " mnie nie interesuje ...
  Może ktoś mnie oświeci, jakim cudem ten ktoś ma opinie fachowca? Jak to się dzieje, że naprawianie Trójki polega na powrocie wszystkich komunistycznych aparatczyków z lat komuny! Panowie Czabański czy Wolski, to przecież komunistyczna nomenklatura!
  Co oni zrobią z Trójki?
  @tilow333

  Czabański jak Czabański, Wolski oprócz tego że jest pisowską nomenklaturą jest legendą Trójkowej rozrywki i tego mu nikt nie zabierze.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0