Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- W Trójce od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniało. Te same osoby prowadziły w ten sam sposób te same audycje. I tak przez 40 lat - stwierdziła Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia w tekście Agnieszki Kublik. - Te słowa to najlepszy dowód, że nie ma pojęcia o Trójce - odpowiadają dziennikarze z Myśliwieckiej.

Nasi czytelnicy im wtórują. Oto Wasze niektóre komentarze:

bambulibambolak: Dla normalnych ludzi kilkadziesiąt lat popularności danego programu i prowadzącego to dowód na silną markę stacji. Życzę dalszych rekordów malejącej słuchalności.

Oldkrakus:  Co by tu jeszcze, panowie, co by tu jeszcze? Stadnina w Janowie też przez 40 ostatnich lat nic nie robiła, tylko ciągle hodowała konie.

salve: Do CV pani prezes może sobie wpisać: rozwaliłam Trójkę, doprowadziłam do przygnębienia i rozpaczy milion słuchaczy, zwolniłam najlepszych fachowców-dziennikarzy, upokorzyłam Marka Niedźwieckiego i innych profesjonalistów z anteny.

Harami2: Pani Prezes - w Egipcie stoją takie duże ostrosłupy czworokątne prawidłowe. Prawie nic się nie zmieniły od ponad 4,5 tysiąca lat.  Po cholerę mają tak stać.

the-only-charybdis: Za to teraz - od paru lat - tak się zmieniło, że prawie nikt nie chce takiego radia słuchać.

Tak wyglądają wszystkie "sukcesy" PiS.

wildcat_1966: Mnie uczyli, że nie naprawia się czegoś, co dobrze działa! A skutki widać gołym okiem ...

KatemOka: Przez 40 lat "nic" się nie zmieniało, a popularność była. Od 2015 ciągłe zmiany i popularność spada. Jeśli pani prezes chciała zrobić nowe radio, to mogła je założyć i startować od zera, a Trójkę zostawić.

Trójkę po 40 latach słuchania pożegnałem, a tego, co jest, nie słucham, bo propagandę sukcesu mam już przećwiczoną.

Pysck: Pod tę rzekomo skamieniałą Trójkę przychodzili protestować słuchacze, gdy ją rozwalano. Zbierali pieniądze, by ją ratować, choć żaden szaman nie obiecywał im za to raju.

Czekamy na listy nie tylko o Trójce. Piszcie: listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.