Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Śledzimy od wielu lat to, co się dzieje w naszym kraju. Były już różne propozycje dla wprowadzenia normalnego życia dla wszystkich. W większości przypadków skończyło się na mniejszej lub większej wpadce (np. KOD).

Z tym większym zainteresowaniem przeczytaliśmy artykuł "Lek na Ordo Luris" oraz wywiad z p. Martą Lampart. Nie chcemy zapeszać, ale z tym instytutem chcielibyśmy wiązać wielkie nadzieje.

Wcześniej wspieraliśmy wszystkie działania kobiet w ochronie ich praw. I tu, jak widzieliśmy, poradziły sobie z zakusami niedokształtów z rządowych ław. Brawo!!!

No wreszcie kobiety biorą sprawy tak, jak powinny. Zgodnie z prawem, w przezroczysty sposób, punktując pięknie mgr. Ziobrę i spółkę.

Prosimy przekazać tą drogą twórcom IOPO wielkie słowa uznania i życzymy im pokonania wszystkich przeciwności ze strony, delikatnie mówiąc, niechętnych mówienia prawdy i tworzących własną historię Polski.

Mamy nadzieję na regularne informacje związane z instytutem i nie tylko.

Chciałoby się, aby inne organizacje poszły za przykładem kobiet i zaczęły wreszcie funkcjonować.

A i opozycja ma wiele do zrobienia. Zbyt łatwo odpuszcza się zaistniałe afery i nie doprowadza do ich całkowitego wyjaśnienia. Jakoś dalej płyną pieniądze, nas podatników, w dziwnych i podejrzanych moralnie kierunkach. Radosna twórczość i wielkie samozadowolenie ciągle króluje w ministerstwach RP. Bryndza i piaskownica.

Czekamy na Wasze listy, komentarze, opinie. listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.