Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

2020. Serio, Polska Policjo? To są tak groźni i niebezpieczni ludzie, aby tak ich traktować? Kto wydał rozkaz tych łapanek? Dla kogo pracujecie? Dla obywateli czy dla PiS-u? Hańbicie urząd!

Bardzo dziękuję posłom i posłankom Lewicy: Ance Żukowskiej, Magdzie Biejat, Adze Dziemianowicz-Bąk, Beacie Maciejewskiej, Krzyśkowi Śmiszkowi, Maciejowi Gduli, Gośce Prokop-Paczkowskiej, Hance Gill-Piątek, Monice Falej oraz Klaudii Jachirze, Uli Zielińskiej z Zielonych i Michałowi Szczerbie z PO za to, że byli wczoraj z aresztowanymi i pomagali.

Wczoraj po raz pierwszy oglądałam aresztowania z domu. Jak jest się na ulicy w „akcji pomocy” to nie widzi się tej brutalności tak wyraźnie jak z telewizora. Oglądałam kilka transmisji naraz i nigdy bym nie przypuszczała, że polska policja dojdzie do takiego bagna. Wiele już widziałam w zeszłej kadencji, ale dzisiaj dosłownie nie mam słów na opisanie tego. To po prostu była regularna ŁAPANKA.

Jestem dumna z moich posłów i posłanek, którzy od 17:00 do świtu wypełniali swoją poselską służbę. Naprawdę to ulga wiedzieć, że jest nas więcej, przyzwoitych posłów i posłanek. W zeszłej kadencji tylko ze Szczerbą mieliśmy odwagę biegać po nocach.

PS A prezydent Warszawy? Szkoda gadać. Podawajcie dalej te foty. Niech świat zobaczy afekty szczucia Dudy i PiS-u. 

Czekamy na Wasze listy. Piszcie na listy@wyborcza.pl

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.