Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nasi starsi czytelnicy buntują się przeciw twierdzeniom, że w wyborach prezydenckich gremialnie głosowali na Andrzeja Dudę.

Nie mam zamiaru się poddać

Należę do starszego pokolenia, chociaż się tak nie czuję – duchem i czynem jestem młoda. Dlatego jestem zła, jak po głosowaniu dziennikarze twierdzą, że na Dudę głosowali starsi. Nawet moja 90-letnia mama nie głosuje na PiS i Dudę, i ma jak najgorsze zdanie o nich. Ona w przeciwieństwie do niektórych rozumie, że z pustego to i Salomon nie naleje, a państwu PiS łatwo się rozdaje nieswoje. Jestem załamana wynikiem wyborów, ale nie mam zamiaru się poddać. Będę walczyć na protestach.

Wasza czytelniczka i od piątku słuchaczka Radia Nowy Świat

Wypraszam sobie

Wypraszam sobie krzywdzące dla pokolenia 65+ i powielane niestety także na łamach "Gazety Wyborczej" opinie, jakoby ludzie starsi w większości głosowali na Dudę!

Tomasz z Warszawy

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.